Szokujące nagranie trafiło do sieci. Kamera, która znajdowała się w windzie nagrała coś przerażającego! Starsza kobieta z małym dzieckiem weszła do windy, przypuszczalnie, że to była babcie ze swoją wnuczką. Jak tylko zamknęli się drzwi, z kobietą stało się coś niewyobrażalnego. Najpierw spoliczkowała dziecko, ono od wielkiego udaru spadło wprost na ziemię. W momencie, gdy ono leżało, babci nadal go biła.

Natalia Klimas jest w ciąży! Aktorka podzieliła się niesamowitym zdjęciem z brzuszkiem

Dziecko całkiem nie oczekiwało takiego. Nie płakało, nie krzyczało, ale było bardzo zaskoczone. Potem babcia podniosła wnuczkę i jeszcze raz dała jej po twarzy. Widać, że od bólu dziewczynka zaczęła dotykać swoimi rękami do policzek. W momencie, gdy jechali na potrzebne im piętro, kobieta coś mówiła do dziecka, ale co konkretnie powiedziała, nie było słychać. Później, jak dojechali do potrzebującego piętra, babcia chamsko wyprowadziła wnuczkę z windy.

Pyszny i prosty przepis na letni obiad, który uwielbiają wszyscy

Popularne wiadomości teraz

Największe leniuszki wśród znaków zodiaku

Aneta Zając błyszczy na ramówce Polsatu. Tak szczupła chyba jeszcze nie była

Agnieszka Kotońska z GoggleBox pochwaliła się szczupłymi nóżkami: "Ale nogi tylko pozazdrościć"

Wróżba z kart Tarota: wybierz kartę i dowiedz się, co myśli o tobie pewna osoba

Kobieta nie wiedziała o tym, że jest nagrywana. "Głos Wojewódzki" poinformował, że została zatrzymana. Teraz ta sprawa znajduje się w sądzie, później będzie wiadomo, jaką karę otrzyma babcia?

Babcia kocha najbardziej. Czy zawsze tak jest? W tym wypadku babcia jest potworem, a przerażone dziecko nawet nie płacze. Kobietę zatrzymano i wszczęto wobec niej postępowanie.

Posted by Głos Wojewódzki on Thursday, June 18, 2020

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com