Życie Callie Rogers zmieniło się diametralnie w wieku 16 lat po tym, jak spełniło się jej marzenie o wygranej w pieniężnej loterii. Dziewczyna w 2003 roku wygrała dwa miliony funtów. To było jak wymarzony sen.

Callie odbierająca czek

Callie od razu żuciła pracę kasjerki i zaczęła roztwaniać pieniądze. Najpierw przeznaczyła 11,5 tys. funtów na dwie operacje plastyczne piersi. Do uduskonalenia swojego wizerunku wykorzystała także 300 tys. funtów na ubrania, mikajaż i tatuaże. Nie mogło obejść się także przez luksusowych aut. Na tę zachciankę wydała aż 85 tys. funtów.

Kobieta przeżyła szok na widok swojego dziecka. Nagranie z wydarzenia jest hitem w sieci

250 tys. funtów dziewczyna przeznaczyła na rajskie wakacje, 118 tys. funtów na... prezenty dla byłych chłopaków, 190 tys. funtów odeszły w zapomnienie w ramach bezzwrotnych pożyczek finansowych dla rodziny i bliskich, a ok. 50 tys. funtów wydała na opłaty dla prawników. Dlaczego byli jej potrzebni?

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Córki nie poznały swojej matki po tym, jak stylistka z nią pracowała

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Oko za oko, ząb za ząb: 3 znaki zodiaku, które nigdy nie przyznają się do winy, nie przepraszają i się nie zmieniaja

Niestety, wśród zachcianek dziewczyny znalazła się też... kokaina. Na narkotyk wydała ćwierć miliona funtów. Wraz z nałogiem, przyszły inne problemy. Callie stawiała drinki w barze wszystkim znajomym i świeżo poznanym mężczyznom. Imprezowała w najlepsze. Pewnego razu została nawet zatrzymana na jeździe samochodem pod wpływem narkotyków.

Opublikowano stare nagranie Krzysztofa Krawczyka w duecie z żoną. Ten widok jest niezwykły

W 2018 roku dziewczyna została dotkliwie napadnięta. Jej rozgłos był na tyle duży, że przestępcy próbowali ją skrzywdzić. Wtedy udało im się to bardzo dotkliwie. Oszustki podawały się za opiekunki psów, a pobiły ją tak okrutnie, że przez nastepne dwa tygodnie dziewczyny nie mogli rozpoznać najbliżsi.

Na szczęście, Callie udało się w coś zainwestować i jakimś cudem nie stracić wszystkich pieniędzy z wygranej. Kupiła bungalow i dom dla swojej mamy. To dzięki temu jeszcze jakoś sobie radzi. Mimo to, kobieta pobiera zasiłki i czuje się z tym bardzo dobrze. Uważa, że teraz - wreszcie żyje normalnie.

Callie Rogers

Dziewczyna jest zdania, że była za młoda, by mądrze rozdysponować tak dużą ilością pieniędzy. Dziś udziela się w kampaniach, których celem jest podniesienie wieku dla wygranych w loteriach pieniężnych.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia