10 stycznia -  jest 10 dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 355 dni. W ten dzień imieniny obchodzą:  Agaton, Jan, Wilhelm oraz Anna, Dobrosław, Egidia, Grzegorz, Idzi, Kolumba, Leonia, Marcjan, Mojmir, Nikanor, Nikanora, Paweł, Piotr. 

W ten dzień 10 stycznia 2020 roku jest pełna księżyca. Astrologowie nazywają ten dzień najniebezpieczniejszym dniem w styczniu 2020 r., Ponieważ spotyka księżyc w pełni. Zaćmienie w wodzie.

Pełna księżyca

Ważne wiedzieć, co nie można robić w ten dzień?

Tak więc zbieżność zaćmienia z pełnią księżyca jest bardzo trudną kombinacją, która może wyznaczyć kluczowy moment w związku, gdy oba są trwale połączone lub rozdzielone. Główne konflikty mogą być spowodowane trudnościami finansowymi, w takich okresach choroby przewlekłe pogarszają się, a odporność jest bardzo niska.

Aspiryna nie tylko na ból głowy

Popularne wiadomości teraz

Unikalne zdjęcia księżnej Diany: nikt oprócz członków królewskiej rodziny nigdy nie widział jej w podobnej odsłonie

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Jasnowidz Wojciech Glanc wie, kto wygra w prezydenckich wyborach. Tego warto się było spodziewać

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Pełna Księżyca może wywoływać u ludzi gniew, wątpliwości, zazdrość, nietolerancję. Dlatego w dniu zaćmienia 10 stycznia staraj się unikać pochopnych słów, obelg i nieuprzejmych spojrzeń, staraj się nie napompowywać skandali.
Astrologowie zalecają, aby podczas zaćmienia 10 stycznia uważnie kontrolować swoje słowa, myśli i działania i nie dowiedzieć się z nikim innym.

Co nie można robić w ten dzień?

Przepiękna siostrzenica księżny Diany. Nikt nie znał o jej istnieniu

Ponadto, zdaniem ekspertów, w tym dniu nie można podejmować ważnych decyzji i nie angażować się w napięte sytuacje. Bądź mniej emocjonalny, bardziej zrelaksuj się i nie obciążaj się fizycznie. Tak samo, ważne jest sprzątanie w domu. Trzeba wyrzucić wszystkie niepotrzebne rzeczy, których już nie potrzebujesz. W ten dzień może się zacząć twoje nowe życie. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com