Miłość matki do dziecka jest nie do opisania. Tylko kobiety, które doświadczyły już macierzyństwa mogą sobie to wyobrazić.

Oczywiście, taki rodzaj miłości nie trudno też zauważyć u zwierząt. W końcu powszechnie wiadomo, że to samica, która ma przy sobie młode jest najgroźniejsza. Ona nie walczy tylko o swoje życie, ale też o życie swoich dzieci, które są jej „oczkiem w głowie”.

Deszcz w Australii!

W połowie grudnia w Australii doszło do pewnego wypadku samochodowego z udziałem koali: mamy i jej synka. Młode nie odniosło obrażeń, ale jego rodzicielka – już tak. Zwierzę wymagało natychmiastowej  operacji z powodu uszkodzenia płuca i przodu głowy.

Jednak mała koala nie opuszczała mamy na krok nawet podczas zabiegu. Przywarła do niej łapami, nie mając najmniejszego zamiaru jej puścić. Weterynarze zdecydowali, że nie będą ich rozdzielać, w końcu miłość może zdziałać cuda.

Popularne wiadomości teraz

Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wszędzie jest czysto i pięknie

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Widok tulących się koali był tak uroczy, że lekarze postanowili zrobić im zdjęcie, które zatytuowali "Nie opuszczę cię mamo". Fotka wkrótce obiegła cały świat.

Dziś Lizzy i Planthon, bo tak nazwano zwierzątka, mają się dobrze i wspólnie przeniesione zostały do otwartego oddziału zoo, gdzie są bezpieczne.

Można także zobaczyć filmik, jak szczęściwa rodzina koali bawi się w swoim nowym domu. W obliczu aktualnej tragedii w Australii, w której zginęło miliony zwierząt, cieszmy się z każdej uratowanej koali, które są zagrożonym gatunkiem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com