Pewnie nie raz i Tobie zdarzyło się zjeść coś szybkiego i niezdrowego, aby szybko zaspokoić głód. Pewnie sięgnęłaś po jedno z tych niezdrowych dań, które można przyrządzić z użyciem wyłącznie wrzątku.

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Szybko się nasyciłaś gotowym jedzeniem i wmawiasz sobie, że to była pożywna zupka. Nic bardziej mylnego. Zobacz co dzieje się kiedy zjesz zupkę instant. Twoje ciało mocno to odczuwa!

Makaron instant nie zawiera żadnych odżywczych składników. Zamiast tego posiada wiele konserwantów takich jak: utylowany hydroksyanizol i t-butylohydrochinol, które wpływają szkodliwie na nasz organizm. Według badań, regularne spożywanie makaronu instant zwiększa ryzyko rozwoju chorób nowotworowych. Osoby bardziej podatne na szkodliwe właściwości tej przekąski, mogą odczuwać takie objawy jak: silne bóle głowy, drętwienie jamy ustnej i języka, bóle w okolicach klatki piersiowej oraz nadpobudliwość.

Zupki chińskie stały się tematem numer jeden dla lekarzy z lekarze ze szpitala Massachusetts General Hospital. Okazuje się, że to szybkie i łatwe w przygotowaniu danie jest trawione bardzo powoli. Przez to znacznie obciąża układ pokarmowy i pozostaje w naszym żołądku przez długi czas (nawet 30 godzin).

Popularne wiadomości teraz

Naprawdę chcieli mieć dziecko, ale dostali pięć na raz. Jak dzisiaj żyje ta rodzina

Cezary Żak pokazał zdjęcie córki Zuzanny ze szpitala. Katarzyna Żak bardzo martwi się o jedno

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Majowy ślub to miłości grób: dlaczego nie warto brać ślubu w maju?

Zapamiętaj! To bardzo ważna informacja!

Makaron instant posiada dużo tłuszczów, ponieważ jest w nich wstępnie smażony. Zawiera też glutaminian sodu, dodawany w celu poprawienia smaku oraz dużą ilość soli. Sól może przyczynić się do powstawania schorzeń układu krążenia i chorób serca

Szanuj swoje zdrowie. Masz je tylko jedno. Kiedy dopada Cię głód sięgnij lepiej po kanapkę, owoc lub warzywo. Tak samo się nimi nacysisz, a Twój organizm będzie Ci wdzięczny za cenne składniki!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem