Agata Duda olśniewa strojami, czasem przyćmiewając nimi inne pierwsze damy. Stylizacje pierwszej damy Polski zostały nawet porównane do tych, które nosiła księżna Diana.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie tuż po ciężkim treningu. Nawet w takim wyglądzie jest piękna!

Dziennikarze zagraniczne zauważyli, że żona Andrzeja Dudy ma konserwatywny, profesjonalny styl. Agata Duda nie martwi się o wygląd, może to jest powodem jej popularności.

Żadna wcześniej prezydentowa w Polsce nie miała takiej sylwetki, takiej postawy i takiej gracji. To ma Agata Duda i to jest w niej naturalne Dorota Wróblewska ekspertka z wizerunku powiedziała:

Nawet Jolanta Kwaśniewska zabrała głos na temat wizerunku pierwszej damy.

Popularne wiadomości teraz

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Jak dziewczyna minimalnym kosztem zamieniła nędzny pokój w hostelu w przytulne gniazdo

Ewa Błaszczyk dumna z córki. Dawno nie była tak szczęśliwa

Majestatyczna Kösem Sultan: jak naprawdę wyglądała słynna żona sułtana Ahmeda I

- Dwukrotnie widziałam panią Dudę w czasie przedprezydenckim. Uważam, że jej grono stylistów przygotowuje bardzo dobre stylizacje. Jeśli jeszcze jest marka, która ubiera panią prezydentową, to mogę tylko pozazdrościć.

Wiadomo, że w styczniu nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych został Joe Biden. Uwaga również była przykuta do wizerunku Jill Biden, żony Bidena.

Znany projektant mody Daniel Jacob Dali porównał kreacje dwóch pierwszych dam. Niestety nie ma dobrych wieści dla Agaty Dudy. Zdaniem projektanta Jill Biden przyćmiewa inne prezydenckie małżonki.

Krótko obcięła włosy: Olga Frycz całkowicie zmieniła swój wizerunek

- Choć na polskiej scenie politycznej Agata Duda zawsze zdobywa trofea za swój elegancki styl w modzie, to warto zadać sobie pytanie, jak wypada, jeśli porówna się ją z żoną nowego prezydenta USA?

- Walka w sferze mody między tymi dwoma kobietami jest całkiem równa. Obie są eleganckie, a ich kreacje są dopięte na ostatni guzik. Jednak jeśli dokładnie przyjrzeć się obu pierwszym damom, to w tym wyścigu wygrywa jednak Jill Biden Daniel Jacob Dali podkreśla:

Projektant pewien, że cała sprawa jest w szczegółach.

- Perłowe dodatki, które Biden uwielbia, oraz kolczyki, broszki, naszyjniki, do tego francuski manicure — te małe detale w całości tworzą niepowtarzalny look, zdecydowanie stawiając ja w czołówce. Obie panie odważnie pojawiają się w całej gamie kolorów i szykownych wzorów oraz krojów, obie mają klasę same w sobie. Dużym przewodnim plusem jest fakt, że pierwsza dama USA zawsze jest uśmiechnięta, a jak wiemy, to bardzo zdobi człowieka. Myślę też, że ważną role odgrywają tu fryzury. Agata Duda za długo nosi od tak dawna już niemodne krótkie włosy, natomiast Jill zawsze wspaniale uczesana prezentuje się z wielką gracją. Od teraz kiedy będziemy coraz częściej słyszeć o amerykańskiej pierwszej damie, może Agata Duda zainspiruje się jej stylem? Jak twierdzi Daniel Jacob Dali

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.comRedaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła