Kilka dni temu zaginięciem 13 letniej Patrycji żyła cała Polska. Wszyscy mieli nadzieję, że dziewczyna znajdzie się cała i zdrowa. 

W jej poszukiwaniach brała udział nie tylko rodzina, ale także przyjaciele i bliscy. Szukał jej także jej chłopak... 

Pan Jerzy odnalazł swoją siostrę po 50 latach! Wzruszająca historia w „The Voice Senior”

Prawda okazała się wstrząsająca. Okazało się, że Patrycja została zabita, a jej ciało zostało znalezione ukryte w krzakach. 

Po wielu tropach ślady zaprowadziły do chłopaka dziewczyny. Okazało się, że to niespełna 15 latek zabił swoją dziewczynę bo dowiedział się, że jest ona w ciąży.

Popularne wiadomości teraz

Co wydarzyło się w życiu osobistym Marty Manowskiej

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Dziś odbył się pogrzeb nastolatki. Odczytany został list od rodziców do zmarłej Patrycji. Słowa poruszają tak bardzo, że trudno powstrzymać łzy. 

Najdroższa córeczko, piszemy do ciebie, bo przed każdą podróżą trzeba się pożegnać. Ta podróż jest bez naszej zgody, przepojona ogromnym bólem, który wylewa się z nas krwawymi łzami Na każdym etapie twojego życia zawsze towarzyszył nam twój uśmiech, spontan i mnóstwo energii. Nawet jak byliśmy już zmęczeni, ty potrafiłaś nas na nogi postawić Miałaś w sobie takie coś, co sprawiało, że w izbie światło się pojawiało, gdyż ty swoją godką wypełniałaś cały dom. Gdy wpadłaś do warsztatu, robiłaś mi niezłe zamieszanie, po którym nigdy nie wiedziałem, co mam robić dalej. Wiele bym dał, aby dzisiaj znowu zobaczyć ciebie przy maszynie. Jesteś naszą wymarzoną córką, cudowną siostrą i kochaną wnuczką. Opuściłaś świat o wiele za wcześnie. Pozostaje jednak wspomnienie o tym, ile szczęścia i miłości dałaś swojej rodzinie. Pamiętaj kochana Pati, że my, twoi rodzice, będziemy zawsze myśleli o tobie, tęsknili za tobą i zastanawiali się, jakby to było, gdybyś mogła być z nami

Składamy najszczersze kondolencje. 

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu