Ta historia powinna stać się dla wielu inspiracją. Miłość ponad wszystko i ciagła praca nad sobą z pewnością pozwoli im wyprostować wszystkie zawiłości, jakie na ich drodze postawiło życie!

Małgorzata Potocka otwarcie przyznaje, że nie była dobrą mamą

To piękne, że miłość i druga osoba, której ufamy, kochamy ją i czujemy się przy niej bezpiecznie potrafi sprawić, że zaczynamy wierzyć, że znowu nam się może udać.

Dwie pary bezdomnych marzyły o ślubie. Udało się, teraz zakochani gotowi są na kolejny krok Ślub bezdomnych odbył się pod koniec 2020 roku. Teraz pary gotowe są na nowe wyzwania fot. pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Autor Olga Szmańda - 3 Stycznia 2021 Dwie pary bezdomnych marzyły o ślubie. Udało się, teraz zakochani gotowi są na kolejny krok Ślub dwóch zakochanych w sobie par odbył się 28 grudnia 2020 roku w Kościele parafialnym p.w. Św. Antoniego z Padwy w Dąbrówce . Monika i Irek oraz Kasia i Mariusz są osobami bezdomnymi. Mimo wielu przeciwności losu pary spotkały się i połączyła je wielka miłość. Pod koniec roku stanęli na ślubnym kobiercu, by sformalizować swoje związki. Teraz przed dwiema parami kolejne związkowe wyzwania.

Popularne wiadomości teraz

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

Znaki zodiaku, które założą rodzinę w 2021 roku

Historia dziewczynki, która urodziła się z wagą 8 kg. Jak wygląda jej życie 13 lat później?

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Obie pary żyją w skrajnych warunkach. Wydawać by się mogło, że nędza i brak perspektyw na stałe pozbawią ich marzeń o ślubie. Jednak z pomocą sióstr zakonnych i ludzi dobrej woli, którzy na codzień zajmują się bezdomnymi udało się spełnić to piękne marzenie.

Dzięki siostrom ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Miłości Matki Teresy z Kalkuty w Katowicach obie pary mogły należycie przygotować się do ceremonii. Czekała na nich kąpiel, ciepły posiłek i piękne ubrania.

Na kazaniu w trakcie ceremonii, ksiądz głosił piekne słowa o miłości.

Zarówno Kasia, jak i Mariusz oraz Monika, jak i Irek, wy bardzo dobrze wyrażacie to, o czym nam mówi Słowo Boże i św. Paweł. On pisze, że gdyby nie było miłości, to wszelkie bogactwa i zaszczyty, tytuły światowe są zupełnie niczym. Może ktoś powie o was, że macie wielkie nic w swoim życiu. Ale macie coś, co jest największym skarbem. Macie miłość

Teraz oba małżeństwa marzą o znalezieniu mieszkania. Chcą się samodzielnie utrzymywać. Są młodzi, nie brakuje im sił, marzeń i miłości, a ta wiadomo jest w stanie góry przenosić!

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach