Zgodnie z obostrzeniami związanymi z pandemia koronawirus, sylwester miałbyc bez wyjatków. Miałbyć obchodzony kameralnie, w domach, w najbliższym gronie. Jak widać obostrzenia jednak nie dotyczyły wszystkich. Telewizja Polska postanowiła zrobić "Sylwestra Marzeń" w Ostródzie. Przed wydarzeniem TVP zapewniło, że wszystko odbędzie się zgodnie z zaleceniami.

TVP informuje, że tegoroczny „Sylwester Marzeń z Dwójką” zostanie zorganizowany całkowicie legalnie z zastosowaniem się do wszelkich obostrzeń wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. Realizacja i transmisja koncertu bez udziału publiczności jest dozwolona. Większość artystów bezpośrednio po występie wróci do domów, natomiast obsługa produkcji skorzysta z noclegów w obiektach, które spełniają wymogi określone w rozporządzeniu.

Michał Wiśniewski przywitał Nowy Rok ze swoimi byłymi żonami

Jakież zdziwienie mieli widzowie po włączeniu telewizora. Zobaczyli ogromną liczbę tańczących i bawiących sie ludzi. Podobno publicznością byli zatrudnieni statyści. Oczywiście mieli oni przyłbice i zachowany  był dystans społeczny, jednak jak wiemy póki co gromadzić się można do 5 osób. Jak widzielismy było ich wiele więcej.

Internet grzmiał od nie przyjemnych komentarzy. Poseł Lewicy Krzysztof Gawkowski również skomentował zainstniałą sytuacje.

Popularne wiadomości teraz

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

Syn wyremontował zaniedbane mieszkanie z czasów PRL-u dla swojej matki. Zdjęcia przed i po

Jak ułożył się los jedynego syna Anny German?

W całej Polsce ogłosili godzinę policyjną, ludzie mają zakaz spotykać się w grupach większych niż pięć osób, ale na sylwestrze organizowanym przez TVP publiczność bawi się w najlepsze! Tak właśnie władza PiS dzieli ludzi na lepszy i gorszy sport!

Takich głosów można znaleźć więcej. Nie tylko TVP postanowiło zatrudnić statystów. Kilkadziesiąt osób bawiło się też w studiach sylwestrowych Polsatu.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach