Hannah urodziła się o wiele mniejsza niż pozostałe noworodki. Po pewnym czasie lekarze zdiagnozowali u dziewczynki pierwotną karłowatość. Realnie oznaczało to, że Hannah nigdy nie będzie wyglądała tak jak jej rówieśnicy i nigdy nie będzie się normalnie rozwijać. Początkowo jej biologiczna mama chciała się nią zająć. Niestety wyzwanie ją przerosło i oddała dziewczynkę do adopcji.

Śmieszna galeria kotów śpiących w nietypowych miejscach

W Domu Dziecka wszyscy opiekunowie myśleli, że z uwagi na chorobę Hannah nigdy nie będzie miała szansy na normalny dom. Ileż bylo radości, gdy dziewczynką zainteresowała się na poważnie rodzina mająca już trójkę dzieci. Jackie i Larry Kritzeck mieli już trójkę dzieci, jedka Hannah pokochali od pierwszego wejrzenia. O niczym tak nie marzyli jak o byciu pełną rodziną.

Hannah ciągle musiała się zmagać z uszczypliwościami rówieśników. Nawet jako nastolatka wyglądała jak dziecko z przedszkola. Było to dla niej bardzo frustrujące.

Popularne wiadomości teraz

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

10 cech charakteru każdego ze znaków zodiaku

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Wszyscy myślą, że mam pięć lat. Jest to frustrujące, ponieważ nie jestem dzieckiem. To, że jestem mała, nie oznacza, że jestem inna

Na szczęście zawsze miała za sobą kochające rodzeństwo. Mimo, że czasem musieli interweniować siłą, a rodzice denerwowali się to cała rodzina była sobie zawsze mocno oddana. Hannah zawsze była przez nich kochana i akceptowana i to dzięki nim jest dziś tym człowiekiem.

Hannah zawsze wiedziala o tym, że choroba może przerwać jej życie szybciej niż jej rówieśników, dlatego od zawsze spełnia swoje marzenia. Od dziecka tańczy i korzysta z życia. Marzyła także o wielkiej miłości. Wzięła udział w programie Little and Looking for Love. Pomagał on osobom z karlowatością znaleźć drugą połówkę. Udało się to także Hannah. Poznała ona Brada Johnsona.

Niestety ich miłość skończyła się bardzo szybko. Brad zmarł nagle na zawał serca, co jeszcze bardziej uświadomiło dziewczynie kruchość jej życia przy chorobie, z którą się zmaga.

Hannah obecnie ma 25 lat i doskonale zdaje sobie sprawę, że każde jej urodziny mogą być ostatnie dlatego dzięki miłości i szansie jaką dostała od swojej rodziny korzysta z życia i ma nadzieję, że ona będzie tym przypadkiem, który pokona chorobę i będzie żyła długie lata.

Wzruszające jest także to, jak wdzięczna za miłość jest swoim rodzicom Hannah. Kiedy jej adopcyjna mama potrzebowała przeszczepu nerki dziewczyna nie zastanawiała się ani minuty. Mimo, że lekarze odradzali jej ten zabieg ona postawiła na swoim. Dziś obie cieszą się zdrowiem i swoją obecnością.

Gratulujemy pięknej rodziny i życzymy dużo zdrowia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach