W latach 90 ten gatunek muzyczny był bardzo popularny wśród polaków. Piosenkarzy sławili się nad tym i dużo nad zarabiali. W jakimś momencie sytuacja na zaczęła spadać.

I mało kto włączał u ciebie w domu, kiedyś popularne disco polo. Na szczęście w ostatnich czasach sytuacja zmieniła się w lepszą stronę. Najpopularniejszy gatunek, jak disco polo wróciło do polskich słuchaczy. 

Polskie Disco Polo zagra w tym roku

Kolejny Oscar na horyzoncie. Sukces polskiego kina już bizko

W tym roku pocieszą nas wykonawcy disco polo. Sylwestr będzie organizowany przez Polską Telewizje Publiczną w Zakopane. 

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa z mamą. Są one bardzo podobne!

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

"Sylwester to wyjątkowy czas. Nie jesteśmy w stanie spędzić go z rodziną, bo musimy wyjechać na drugi koniec Polski. Jak gramy gdzieś blisko, to jesteśmy w stanie wrócić do domu i znajomych, a tu nie. Nie ukrywajmy, jest to jakieś poświęcenie. Każdy człowiek robi coś po to, aby utrzymać rodzinę. Każdy z nas zarabia i moim zdaniem jest to normalne. Można powiedzieć, że dostajemy 200 procent normalnej stawki- powiedziała wokalistka grupy "Piękni i Młodzi" Magdalena Naróżna dla portalu Pomponik.

Grupa Piękni i Młodzi

Przypuszczamy, że za zwykly koncert piosenkarzy otrzymują  kwotę w wysokości 35-40 tys, a  za sylwestra otrzymają ok. 80 tys. złotych. 

TVP podzieliła się informacją o tym, kto właśnie wystąpi na scenie w tym roku. I oczywiście to nie będzie Nowy Rok powiązany tylko z disco polo, zobaczymy między innymi: Radek Liszewski i zespół Weekend, Chico and the Gipsys, Pupo, Kombi,  Modern Talking, Bajer Full, Boys, Piękni i Młodzi, Milano, Jorgus, Stefano Tarrazzino, Viki Gabor i Roksana Węgiel!

Zimowa stylizacja Kasi Tusk zwala z nóg. Tym razem pokazała co będzie królowało w tym sezonie

Koncert obiecuje być radosnym!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com