Szef WOŚP Jurek Owsiak wziął udział w prosteście kobiet w Warszawie, który odbył się w stolicy. Kiedy dowiedział się o ukaraniu mandatem dwóch młodych kobiet przez policję postanowaił zareagować. Zdarzenie opisał jeden z portali informacyjnych, który dostał nagranie od czytelników. Po tym co zobaczył Jerzy Owsiak nie krył swojego niezadowolenia, a wręcz oburzenia.

Sto złotych wziąłeś od dwóch dziewczynek? Sto złotych wziąłeś? Stówę wziąłeś za to, że stały? Są w wieku moich wnuczek

Małgorzata Trzaskowska zatrzymana przez policję. Co się stało?

Owsiak odniósł się do całej sytuacji na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jaki powód dały dwie bardzo młode dziewczyny, moim zdaniem ciągle nastolatki, spisywane z dowodu osobistego do zatrzymania , a następnie wystawienia mandatu? Wiedziały o tym i dopytywały, czy ten mandat muszą otrzymać. Jedna z nich z pudełkiem ciastek, nie miały ze sobą żadnych symboli, żadnych tablic, żadnych flag, nawet żadnych znaczków, czegokolwiek. Stały wraz z grupą protestujących, których policja zatrzymała kordonem

Popularne wiadomości teraz

Top 3 najbardziej uczciwe znaki zodiaku. Są zawsze szczere i prawdomówne

Monika Mrozowska zamieściła pierwsze zdjęcie z synkiem i zdradziła szczegóły swojego porodu: "Nasza droga z Luckiem, nie była taka prosta"

Tuja - do samotności, wiśnia - do bogactwa. Jakich drzew nie warto sadzić w pobliżu domu?

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Są niewiele starsze od mojej wnuczki. Czy wyglądają na mocarzy? Czy wyglądają na awangardę tego strajku? Czy wyglądają na te, które emanują największą energią w tym proteście? Czy nie jest Wam wstyd, tu w tym momencie, teraz, jeszcze egzekwować mandat w wysokości 100zł od każdej z nich?

Szef WOŚP podkreśla, że starał się uzyskać odpowiedź od policjantów dlaczego ukarali kobiety. Nistety Ci odpowiedzieli milczeniem. Dodał,że przedstawił się funkcjonariuszom i informował, że może być świadiem w tej sprawie. Podziękował również funkcjonariuszom , którzy dbali o bezpieczeństwo na proteście.

Co sądzicie o postawie Jerzego Owsiaka?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła