23- letnia Kimberley Eccles z Wielkiej Brytanii to młoda mama. Kobieta kiedy zauważyła u siebie guzek w ustach natychmiast próbowała dostać się do lekarza. Wizyty odwoływano jej kilkukrotnie z powodu panującej pandemii koronawirusa. Badania również zostały przekładane, a kobieta cierpiała w ogromnym bólu. Policzek kobiety puchł coraz bardziej.

W końcu udało się jej umówić na videorozmowę ze specjalistą. Diagnoza zmieniła jej życie nieodwracalnie. Podczas teleporady Kimberley dowiedziała się ,że zostało jej zaledwie 6 miesięcy, życia. Co gorsza jej 7- letnia córka była świadkiem rozmowy. Dowiedziała się również, że przekładane wizyty wpłynęły na powstanie przerzutów.

Moje serce jest złamane – mam dopiero 23 lata i piękną córkę, która mnie potrzebuje. Ale dostałam 1% szans na przeżycie i powiedziano mi, że mam około sześciu miesięcy życia

Nie żyje Piotr Strojnowski. Muzyk zmarł w wieku 62 lat

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Żona Sławomira jest w ciąży? Magdalena "Kajra" opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Ania Starmach eksponuje swój ciążowy brzuszek. Poród tuż-tuż!

Kobieta jest w związku z 24- letnim  Darrenem Aldredem. Mają 7- letnią córeczke. Chora nie zamierza się poddawać mimo, że chemioterapia nie pomogła.  Lekarze radzą by kobieta zaczęła spełniać swoje marzenia i korzystać z ostatnich dni, życia , jednak ona nie zamierza odpuszczać.

Nie chcę pisać listy rzeczy do zrobienia, chcę być w pobliżu, aby patrzeć, jak moja dziewczynka dorasta, poślubić mężczyznę moich marzeń i żyć zdrowo. Po wielu godzinach, dniach, tygodniach badań znalazłam alternatywne metody leczenia w USA.

Kimberley ma zaplanowaną 12 godzinną operację. Lekarze planują usunąć guza wraz z całym policzkiem oraz żuchwą. Mają nadzieję, że uda im się odbudować twarz kobiety. Obecnie powstała zbiórka na podróż do USA. Młoda mama zamierza leczyć się w centrum onkologicznym w Teksasie.

Życzymy wytrwałości i zdrowia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem