23- letnia Kimberley Eccles z Wielkiej Brytanii to młoda mama. Kobieta kiedy zauważyła u siebie guzek w ustach natychmiast próbowała dostać się do lekarza. Wizyty odwoływano jej kilkukrotnie z powodu panującej pandemii koronawirusa. Badania również zostały przekładane, a kobieta cierpiała w ogromnym bólu. Policzek kobiety puchł coraz bardziej.

W końcu udało się jej umówić na videorozmowę ze specjalistą. Diagnoza zmieniła jej życie nieodwracalnie. Podczas teleporady Kimberley dowiedziała się ,że zostało jej zaledwie 6 miesięcy, życia. Co gorsza jej 7- letnia córka była świadkiem rozmowy. Dowiedziała się również, że przekładane wizyty wpłynęły na powstanie przerzutów.

Moje serce jest złamane – mam dopiero 23 lata i piękną córkę, która mnie potrzebuje. Ale dostałam 1% szans na przeżycie i powiedziano mi, że mam około sześciu miesięcy życia

Nie żyje Piotr Strojnowski. Muzyk zmarł w wieku 62 lat

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne wyznanie brata Magdy Gessler. Potrzebuje pomocy

Top 3 najbardziej uczciwe znaki zodiaku. Są zawsze szczere i prawdomówne

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Zapomnij o piekarniku: prosty przepis na przepyszne domowe ciasto z 3 składników

Kobieta jest w związku z 24- letnim  Darrenem Aldredem. Mają 7- letnią córeczke. Chora nie zamierza się poddawać mimo, że chemioterapia nie pomogła.  Lekarze radzą by kobieta zaczęła spełniać swoje marzenia i korzystać z ostatnich dni, życia , jednak ona nie zamierza odpuszczać.

Nie chcę pisać listy rzeczy do zrobienia, chcę być w pobliżu, aby patrzeć, jak moja dziewczynka dorasta, poślubić mężczyznę moich marzeń i żyć zdrowo. Po wielu godzinach, dniach, tygodniach badań znalazłam alternatywne metody leczenia w USA.

Kimberley ma zaplanowaną 12 godzinną operację. Lekarze planują usunąć guza wraz z całym policzkiem oraz żuchwą. Mają nadzieję, że uda im się odbudować twarz kobiety. Obecnie powstała zbiórka na podróż do USA. Młoda mama zamierza leczyć się w centrum onkologicznym w Teksasie.

Życzymy wytrwałości i zdrowia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła