Ten rok jest dla nas bardzo trudny. Utrata pracy lub chwilowe jej zawieszenie, praca zdalna i niepewność są bardzo dużym obciążeniem dla nas wszystkich. Musimy jednak mieć nadzieję, że niedługo uda się opanować ten strach, a świat wróci do normalności!

Edyta Górniak uważa, że nie ma pandemii, a w szpitalu leżą statyści. Co na to chorzy?

Możemy spróbować zaplanować sobie nasz wolny czas, a siedzenie w domu zamienić na coś kreatywnego. Możemy także nareszcie nadrobić niewidziane seriale. Teraz mamy na to więcej czasu :)

Na Marszu Niepodległości celowo podpalono mieszkanie. Powód tego występku nie mieści się w głowie

Nacros

Fabuła serialu skupia się na życiu i działalności Pablo Escobara, który jest najsłynniejszym kolumbijskim baronem narkotykowym i szefem kartelu z Medellín. Nie podoba się to władzom federalnym, które we współpracy z rządem Kolumbii zamierzają zlikwidować jego nielegalne interesy. 

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Breaking Bad

Fabuła serialu opowiada o dwóch latach z życia Waltera White’a, w których to przemienił się z niedocenionego nauczyciela szkoły średniej w przestępcę. Wszystko zaczęło się od diagnozy raka płuc, który w razie śmierci bohatera pozbawiłby jego rodzinę środków do życia. Wiedząc, że zostało mu mało czasu, postanowił rozpocząć produkcję metamfetaminy, by zarobić na utrzymanie najbliższych.

Dark 

Historia opowiada o dziwnych zaginięciach młodych chłopców w niewielkim miasteczku. Okazuje się, że nierozwiązane sprawy ujawniają skomplikowane relacje członków czterech rodzin na przestrzeni trzech pokoleń, które łączą się z wydarzeniami sprzed ponad trzydziestu lat.

The Crown

Serial opowiada on o życiu królowej Elżbiety II. Początek historii miał miejsce w chwili śmierci Jerzego VI, po którym tron miała objąć jego córka, Elżbieta II. Została ona nową władczynią w momencie, kiedy imperium chyliło się ku upadkowi.

Orange Is The New Black

Historia opowiada o Piper Chapman, która zostaje zesłana na piętnaście miesięcy do żeńskiego więzienia za posiadanie walizki pełnej pieniędzy z transakcji narkotykowych. Fabuła serialu koncentruje się na historiach kobiet z różnych warstw społecznych oraz pracowników więzienia.

Zachęciliśmy Was?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem