Ten rok jest dla nas bardzo trudny. Utrata pracy lub chwilowe jej zawieszenie, praca zdalna i niepewność są bardzo dużym obciążeniem dla nas wszystkich. Musimy jednak mieć nadzieję, że niedługo uda się opanować ten strach, a świat wróci do normalności!

Edyta Górniak uważa, że nie ma pandemii, a w szpitalu leżą statyści. Co na to chorzy?

Możemy spróbować zaplanować sobie nasz wolny czas, a siedzenie w domu zamienić na coś kreatywnego. Możemy także nareszcie nadrobić niewidziane seriale. Teraz mamy na to więcej czasu :)

Na Marszu Niepodległości celowo podpalono mieszkanie. Powód tego występku nie mieści się w głowie

Nacros

Fabuła serialu skupia się na życiu i działalności Pablo Escobara, który jest najsłynniejszym kolumbijskim baronem narkotykowym i szefem kartelu z Medellín. Nie podoba się to władzom federalnym, które we współpracy z rządem Kolumbii zamierzają zlikwidować jego nielegalne interesy. 

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

12-letnia dziewczynka nie wiedziała, że jest w ciąży, aż do dnia porodu

TOP 5 imion dla dziewczynek, które przyciągają pieniądze i bogactwo niczym magnes

Breaking Bad

Fabuła serialu opowiada o dwóch latach z życia Waltera White’a, w których to przemienił się z niedocenionego nauczyciela szkoły średniej w przestępcę. Wszystko zaczęło się od diagnozy raka płuc, który w razie śmierci bohatera pozbawiłby jego rodzinę środków do życia. Wiedząc, że zostało mu mało czasu, postanowił rozpocząć produkcję metamfetaminy, by zarobić na utrzymanie najbliższych.

Dark 

Historia opowiada o dziwnych zaginięciach młodych chłopców w niewielkim miasteczku. Okazuje się, że nierozwiązane sprawy ujawniają skomplikowane relacje członków czterech rodzin na przestrzeni trzech pokoleń, które łączą się z wydarzeniami sprzed ponad trzydziestu lat.

The Crown

Serial opowiada on o życiu królowej Elżbiety II. Początek historii miał miejsce w chwili śmierci Jerzego VI, po którym tron miała objąć jego córka, Elżbieta II. Została ona nową władczynią w momencie, kiedy imperium chyliło się ku upadkowi.

Orange Is The New Black

Historia opowiada o Piper Chapman, która zostaje zesłana na piętnaście miesięcy do żeńskiego więzienia za posiadanie walizki pełnej pieniędzy z transakcji narkotykowych. Fabuła serialu koncentruje się na historiach kobiet z różnych warstw społecznych oraz pracowników więzienia.

Zachęciliśmy Was?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?