Niestety potwierdził się najgorszy z zakładanych scenariuszy. 12 letni Kamil, który we wtorek został pogryziony przez dwa psy przegrał swoją walkę o życie. Chłopiec trafił do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami twarzy, głowy i szyi. Były widoczne nie tylko pogryzienia, ale liczne wygryzienia na ciele dziecka.

Do tragedii doszło w mieszkaniu kolegi,którego odwiedzał Kamil. Chłopcy prawdopodobnie nie chcieli w ten dzień iść do szkoły. Dwa psy znajdujące się w mieszkaniu zaatakowały dzieci. Pomoc wezwali sąsiedzi przerażeni krzykiem chłopców.

Początkowo przez godzinę był reanimowany. Serce podjęło walkę, lecz wówczas lekarze martwili się o stan mózgu dziecka. Kolejnego dnia stan Kamila drastycznie się pogorszył, dziecko było nieprzytomne. W czwartek rano zespół lekarzy poinformował o śmierci chłopca.

Top 5 zapomnianych lecz pięknych imion chłopięcych

Prokuratura ustaliła "z dużym prawdopodobieństwem", że agresywne psy są w typie rasy pitbulterier, a nie, jak wcześniej informowano, w typie rasy amstaff. Zostaną powołani biegli behawioryści, którzy ustalą czy psy nie były uczone agresywnych zachowań. Śledczy sprawdzą też, czy zwierzęta pochodzą z legalnej hodowli. Obecnie psy znajdują się w schronisku dla zwierząt na obserwacji

Popularne wiadomości teraz

Zdradzona żona napisała list do kochanki swojego męża

Najpiękniejsze kobiety według znaku zodiaku

Brytyjski astrolog powiedział, kiedy skończy się pandemia. Pocieszająca prognoza

TOP-10 zabawnych zwierząt o nietypowym umaszczeniu

Obecnie śledztwo zmierza w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci w związku z umyślnym narażeniem na doznanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to do pięciu lat więzienia – Sytuacja uległa zmianie w związku ze śmiercią dziecka, które nie przeżyło bardzo ciężkich obrażeń.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?