Sytuacja wydarzyła się niedawno za oceanem. Eden Strong z Chicago to nie tylko znana blogerka, ale przede wszystkim mama trójki dzieci. Ostatnio kobieta opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych post, w którym opisała niebezpieczną sytuację, która spotkała jej małego synka. Przez nieostrożną zabawę w wannie chłopczyk prawie stracił wzrok.

Michał Wiśniewski z żoną w żałobie. To wielki cios dla piosenkarza

Jak co wieczór Eden kapała dzieci. Jeden z jej synów bawił się w wannie gumowymi zabawkami. Po skończonej kąpieli mama zauważyła, że oko dziecka jest lekko zaczerwienione. Następnie zaczęło szybko puchnąć. Pomimo szybkiej reakcji i podania leków, które zapobiegają opuchliźnie, infekcja zaczęła się mocno rozprzestrzeniać. Chłopiec miał wysoką gorączkę i był cały rozpalony. Dziecko natychmiast trafiło na ostry dyżur, a rodzice otrzymali wstrząsającą informację o tym, że w każdej chwili chłopiec bezpowrotnie może stracić wzrok.

Modliłam się, gdy lekarze ostrzegali mnie, że mój synek może już nie widzieć

Popularne wiadomości teraz

Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy na koncert, bo się obraziła. O co poszło?

Dawna miłość najczęściej wraca do życia przedstawicieli akurat tych trzech znaków zodiaku

Zobaczyłam zięcia z inna kobieta i poradziłam córce, żeby się rozwiodła

Polska piosenkarka mieszka w domu bez ogrzewania i internetu. Fani są zaniepokojeni

Okazało się, że na powierzchni gumowej zabawki do kąpieli zgromadziły się niebezpieczne bakterie, które nieopatrznie wraz z wodą w trakcie zabawy chłopiec wprowadził do swojego oka.

Widziałam kiedyś posty w mediach społecznościowych, gdzie jedna z mam pokazywała, jak rozcięła gumową zabawkę i odkryła w środku niewyobrażalną ilość pleśni. Ja wyciskałam je po każdej kąpieli, czyściłam co kilka tygodni roztworem wody i wybielaczem oraz regularnie sprawdzałam, czy znajduje się w nich pleśń

Eden przestrzega wszystkie mamy i apeluje o czujność!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

  Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1.