Justin Timberlake i Jessica Biel od wielu lat byli ta szczęśliwą parą, której wszyscy byli zazdrośni. Wszystko się zmieniło po jednym wydarzeniu. Justina było złapano z aktorką Alishą Wainwright, jego partnerką z planu filmu Palmer. Natychmiast oskarżono aktora o zdradę. W jednym z barów, Timberlake siedział blisko z dziewczyną i miło ją trzymał za rękę. A ona w jakimś czasie dotykała jego kolana. Oprócz tego, paparazzi zauważyli, że gwiazda nie miał obrączki. Sam piosenkarz długo się nie wypowiadała na ten temat, dopóki ta informacja nie stała jeszcze głośniej. W końcu Timberlake zostawił swój komentarz w swoim Instagram:

Piosenkarka Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt

„Trzymam się z dala od plotek tak bardzo, jak to możliwe. Czuję jednak, że powinienem odnieść się do najnowszych doniesień, krzywdzących osoby, które kocham”

Justin Timberlake ze swoja żoną Jessicą Biel

„Kilka tygodni temu podjąłem złą decyzję, ale podkreślam – do niczego nie doszło między mną i koleżanką z planu. Tej nocy wypiłem za dużo i żałuję swojego zachowania. To nie jest dobry przykład dla mojego syna” - tłumaczy Timberlake.

Popularne wiadomości teraz

Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi. Jego zdjęcie zachwyca internautów

TOP10 uroczych zdjęć zwierzaków. Po ich obejrzeniu buzia śmieje się sama

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Dagmara Kaźmierska pozuje u boku przystojnego aktora. Jest między nimi duża różnica wieku

„Przepraszam moją piękną żonę i rodzinę za postawienie ich w niezręcznej sytuacji. Skoncentruję się na byciu najlepszym mężem i ojcem”, obiecuje. Zapewnienia wokalisty przekonały część jego obserwatorów, jednak inni wciąż zarzucają mu kłamstwo i sugerują, że nie jest to pierwszy raz, kiedy podejrzewa się go o zdradę.

Komentarz w Instagram Justina Timberlaka

Sama żona Jessica Biel nic nie powiedziała na ten temat. Na pewno w rodzinie między małżonkami od dawna odbyła się poważna rozmowa.

Adam Zdrójkowski o tym, jak prawidłowo odmówić w piciu w swoim barze

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Justin Timberlake był zauważony z dziewczyną w barze.  Amerykański aktor Justin Timberlake jest podejrzewany w tym, że zdradza swojej żonę- 37-letnią aktorkę Jessicę Biel. Oczywiście, w rodzinie czasami byli nieporozumienia, z których one się rozstawali się, a potem ponownie się zbiegali. Kontynuację czytaj tu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com