Wydanie przed Blankę Lipińską książki „365 dni” odbiło się w Polsce dużym echem, bowiem okazało się, że amatorka stworzyła bestseller, który dostał miano polskiego Greya.

Sukces książki pociągnął za sobą stworzenie nastepnych części, a Blanka Lipińska zyskała wielką popularność. Nie zostało więc nic innego, jak tylko wykorzystać to zainteresowanie i stworzyć film na podstawie książek. Co ciekawe, premiera pierwszej części nie miała jeszcze miejsca, a już mówi się o realizacji wszystkich części książki w kinie.

Znamy skład jury „The voice of Poland”!

Jednak informacja o tym, kto zagra w filmie, a przede wszystkim kto zagra główne rolę – była do tej pory tajemnicą. Obsada filmu została ujawniona 4 grudnia podczas konferencji prasowej.

„Jak poślubić milionera” okaże się klapą? Karolina Korwin-Piotrowska ostro komentuje najnowszą komedię z Sochą

Popularne wiadomości teraz

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wiemy już, że Laurę, czyli główną kobiecą postać zagra Anna Maria Sieklucka, która dopiero zadebiutuje na wielkim ekranie. Natomiast filmowym kochankiem Laury będzie Michele Morrone.

Anna Maria Sieklucka

Michele Morrone

W pozostałych rolach zobaczymy także: Tomasza Stockingera, wcielającego się w ojca Laury, Natalię Janoszek, grającą  koleżankę Laury, Nataszę Urbańską w roli byłej dziewczyny Massimo oraz Magdalenę Lamparską, grającą Olo, czyli przyjaciółkę Laury.

Premiera filmu odbędzie się w lutym w okolicach walentynek. Wybierzecie się do kin?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com