W sieci pojawiło się wideo z jednej z ulicznych kamer w Nowym Jorku, które uchwyciło atak rowerzysty na starszą kobietę. 60-letnia ofiara, ubrana w niebieską koszulę, szła w pobliżu remizy, gdy przejeżdżający rowerzysta uderzył ją w twarz.

Jak wygląda brat Dagmary Kaźmierskiej? Jako dziecko była o niego strasznie zazdrosna

Chwilę później czterech strażaków rzuciło się za napastnikiem. Mężczyźni rzucili go na ziemię i trzymali aż do przybycia policji. Napastnikiem okazał się 53-letni mężczyzna, który miał już 18 aresztowań.

Policjanci złapali mężczyznę, który uderzył 60-letnią kobietę

Jaka jest Twoja najbardziej zaskakująca cecha charakteru? Mówi to Twój znak zodiaku

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Wśród nich jest co najmniej jeden napad na osobę i napad. Zatrzymany nie znał kobiety, a motywy ataku pozostają niejasne. Jego poprzednie aresztowanie miało miejsce 2 sierpnia po tym, jak uderzył 26-latka w twarz.

Zobacz nagranie:

Tak samo czytaj o tym, jak pies znalazł niesamowity sposób na obudzenie swojego pana. Psy uwielbiają spać z nami w łóżku - są jak dzieci, co tu dużo mówić. Ale oprócz pchania się na nas po zmroku, niektóre z nich działają jak naturalny budzik - tak jak suczka Lexi. Każdy pies kocha spacery, a suczka Lexi nie jest pod tym względem wyjątkiem. Piesek rasy somojed szczególnie upodobała sobie piesze wycieczki o poranku, jednak jej pan lubi czasem sobie pospać. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com