I choć brzmi to jak historia wyssana z palca, to wydarzyło się naprawdę. 12-letnia Natalia Bęben znalazła na plaży w Mielnie butelkę, a w niej list napisany w języku niemieckim. Zaciekawiona dziewczyna z pomocą mamy odczytała wiadomość, a swoją historią zapragnęła jak najprędzej podzielić się ze znajomymi ze szkoły.

Nie tylko uczniowie, ale też grono pedagogiczne było zainspirowane historią Natalii. Nauczycielka niemieckiego postanowiła więc pomóc 12-latce i wspólnie z nią napisać odpowiedź do nadawcy listu. Wszyscy mieli nadzieję, że uda im się poznać historię człowieka, który wysłał list w butelce. 

Nastolatek zbudował w ogrodzie mały domek. Jego wnętrze wprawia w osłupienie

Tak też się stało. Nadawcą wiadomości okazał się być Tim Stalmann, który wyrzucił w morze list 22 lata temu. Co ciekawe, mężczyzna ten postanowił spotkać się z Natalią i pozostałymi uczniami szkoły w Mścicach. Tam opowiedział o historii swojego listu.

Pomysł powstał kiedy pojechaliśmy z Rugii na Bornholm. Pojechałem na wycieczkę z kolegą. Chcieliśmy objechać wyspę Bornholm rowerami. I wpadliśmy na pomysł żeby wrzucić butelki do wody. Ja przygotowałem jedną, on przygotował drugą. Tak, ja dostałem odpowiedź po 22 latach. Druga butelka jest wciąż w wodzie. Może kiedyś wypłynie na plażę – powiedział Tim Stalmann.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Jennifer Lopez pochwaliła się dziećmi. Jej córka jest wręcz kopią piosenkarki

Źródło: Twoje Radio

Ta historia to dowód na to, że życie jest bardzo nieprzewidywalne.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com