Po znakomitym sukcesie wprowadzenia akcji lojalnościowej, w której za zakupy w sklepie Biedronka kupujący otrzymywali urocze maskotki z Gangu Słodziaków, marketningowcy postanowili wprowadzić kolejne tego typu przedsięwzięcie. Tym razem maskotki będą nazywać się Gangiem Fajniaków, a cała akcja ma mieć wymiar ekologiczny.

Nazwa gangu wzięła się z hasła promującego akcję "Bycie eko jest fajne!". Towarzysząca  książka do zabawek ma dotyczyć ekologii i wpływu człowieka na zmiany klimatu oraz przyrodę, ucząc tym samym dzieci dbania o środowisko.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Nowe maskotki przedstawiają drzewa, słońce, zwierzęta, a w kolekcji znalazł się nawet pluszak przedstawiający smog. Nazwy pluszaków to: Chmurka Celinka, Dąb Dyzio, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Kropla Ksenia, Piesek Piotruś, Słońce Sonia, Smog Stefek oraz Ważka Wiola.

fot. screen Google

Jak otrzymać Fajniaki?

Pluszaki i książki trafią do sklepów Biedronki 27 sierpnia. Fajniaka można wziąć ze sobą do domu za darmo w zamian za 60 uzbieranych naklejek. Przy 40 naklejkach – można go kupić za 19,99 zł. Jedna naklejka przyznawana jest za każde wydane w sklepie 50 zł.

Sieć promuje zakup niektórych produktów, przyznając za nie dodatkowe naklejki. W tym roku przy jednorazowych zakupach za 50 zł można otrzymać aż pięć naklejek.

Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

  • z kartą Moja Biedronka
  • co najmniej jednego warzywa lub owocu
  • produktów z oferty specjalnej
  • dodatkowy benefit przyznawany jest za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki

Szczegółowy horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Za 15 naklejek otrzymać można książkę o przygodach Gangu, w której dzielne Fajniaki pomagają rozwiązywać ekologiczne problemy. Książkę „Gang Fajniaków i miasto marzeń”, której autorem jest Marcin Przewoźniak, a ilustratorem Małgorzata Detner, będzie można też kupić za 9,99 zł.

Fajniakowe naklejki zbierać można od 27 sierpnia do 18 listopada br. Maskotki będzie można odbierać do 2 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com