Były minister zdrowia Łukasz Szumowski 18 sierpnia złożył dymisję. Teraz na jego stanowisku znajduje się Adam Niedzielski. Sam Szumowski po swojej ciężkiej pracy postanowił dobrze odpocząć. Jak podaje Super Express, polski kardiolog wyjechał na wyspy kanaryjskie, miejsce Fuerteventura. Portalu tak samo udało się zrobić zdjęcie odpoczynku byłego ministra zdrowia.

Nie wyślesz dziecka do szkoły? Czeka Cie surowa kara!

Łukasz Szumowski

Łukasz Szumowski korzysta się z pięknych widoków i pływa na jachcie. W czasach pandemii Szumowski nie zrezygnował z tego, aby odpocząć poza Polską. Na zdjęciu możemy zauwazyć, jaki Szumowski jest odpoczęty i szczęśliwy.

Trzy znaki zodiaku czekają na szczęśliwą zmianę

Popularne wiadomości teraz

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Tak samo czytaj o tym, jak Łukasz Szumowski zrezygnował ze stanowiska ministra zdrowia.  Łukasz Szumowski zrezygnował ze stanowiska ministra zdrowia Polski. Chociaż wcześniej zapowiadał, że w żadny sposób nie rozstanie się z rządem w czasie strasznej pandemii, teraz sytuacją wygląda całkiem inaczej. Na prasowej konferencji Szumowski skomentował dlaczego podjął taką decyzję. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com