Narodziny dziecka to piękna chwila. Czas przepełniony strachem i radością w oczekiwaniu na dziecko, a potem przytulenie malucha to chwile na które czeka większość przyszłych mam.

Cud narodzin! Przeszła zawał serca w ciąży. Urodziła zdrową córkę

Niestety nie zawsze pojawienie się malucha to radość. Czasem brakuje chęci, miłości, pieniędzy lub po prostu możliwości by wychować dziecko. Ważne jednak że są miejsca, do których można bezpiecznie oddać maluszka by nie stała mu się większa krzywda.

"Okna życia" to możliwość dania dziecku spokoju. Co kieruje matkami oddającymi swoje dziecko? Tego nie wiemy. Jedno szczęście, że maluchowi nie została wyrządzona fizyczna krzywda i matki zdecydowały dać mu bezpieczne schronienie, którego one nie potrafią zapewnić!

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

W poniedziałek biuro archidiecezji warszawskiej poinformowało...

W oknie życia przy ul. Hożej w Warszawie siostry znalazły dziewczynkę, której nadały imię Zuzia. Przy noworodku była karteczka, że urodziła się 24 sierpnia o godz. 3 nad ranem

To już 18 dziecko pozostawione w oknie życia na ul. Hożej 53. Opiekujące się nim siostry raz w miesiącu w swojej kaplicy zakonnej modlą się za znalezione przez nie dzieci, ich rodziców biologicznych i adopcyjnych.

Procedura zawsze wygląda tak samo! Po tym jak dziecko zostało zostawione siostry wezwały karetkę pogotowia i policję. Siostra Anna Uberman dodała, że według lekarzy dziewczynka była ubrana i czyściutka. Dodała również, że dziecko przebywało w oknie życia 40 minut

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com