Choć we wrześniu uczniowie zaczynają już szkołę, studenci mają jeszcze wolne w tym czasie. Także wiele osób, którzy mają najwięcej pracy latem, decydują się na urlopy we wrześniu. Ceny na ogół w tym miesiącu są już niższe, tłumów jest mniej.. haczyk jest tylko jeden: pogoda. Czy zatem w tym roku pogoda we wrześniu dopisze i późne wakacje będą udane?

Ćwierćtonowa bomba w Szczecinie w centrum miasta. Ewakuowano mieszkańców

Początek września

Według meteorologów początek września będzie słoneczny, ciepły i suchy. Na upały nie można liczyć, ale co za tym idzie - gwałtownych burz także wtedy unikniemy. Temperatura ma się utrzymywać w okolicach 20 stopni. Taka pogoda może więc być idealna na wypad w góry.

Polska celebrytka na dachu kościoła pozuje bez ubrań. Przesadziła?

Druga połowa września

Pogoda ma się popsuć dopiero w ostatnich tygodniach tego miesiąca. Wraz z rozpoczęciem jesieni przyjdą mgły i zachmurzenie. Temperatura także spadnie.

Popularne wiadomości teraz

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Przewidywania ukazują więc, że jeśli ktoś marzy o wylegiwaniu się na plaży w Polsce we wrześniu.. powinien raczej nie robić sobie nadziei na opaleniznę. Jednak jeśli komuś zależy bardziej na aktywnym wypoczynku - ten wiesiąc może być idealny na urlop.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com