Dzięki temu co zrobił ten szczeciński sklep zyskał on popularność na cały świat. I wcale nie chodzi tu o niechlubne czyny! Wręcz przeciwnie! Unikalność Domu Jutra docenili dziennikarze z całego świata, pokazując Szczecin jako miasto wyznaczające trendy w dziedzinie ekologii.

Skrywany przez miesiące sekret w końcu ujrzał światło dzienne

Okazuje się, że to co robimy w naszych domach ma ogromne znaczenie dla ekologii. Małe czyny potrafią wiele zdziałać tym bardziej jeśli zaangażujemy się w to wszyscy!

Market manager w IKEA Retail Polska Karol Tomczyk, krótko wyjaśnił to co dzieje się w naszych domach codziennie...

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Bardzo dramatyczne! 10 zdjęć bezdomnych zwierzaków, które znalazły kochających właścicieli

To, co robimy w domu ma potężne przełożenie na otaczający nas świat! Już w połowie roku wszyscy zaczynamy żyć na kredyt naszej planety. Dlaczego? Bo zużywamy wtedy zasoby naturalne przypadające na cały rok – każdego roku Dzień Długu Ekologicznego wypada coraz wcześniej. Możemy to zmienić, zaczynając od zmian we własnym domu

Dom Jutra ma być miejscem otwartym dla wszystkich. Będzie można tu nie tylko wypocząć w pięknej i przyjaznej przestrzeni, ale także dowiedzieć się, jak sprawić, by dom i nasze codzienne życie były bardziej przyjazne środowisku.

Dom Jutra ma być miejscem, gdzie relaks i edukacja wzajemnie się przeplatają...

Dom podzielony jest na wiele stref, w której dzieje się coś innego, od gotowania do majsterkowania poprzez poznawanie wszystkich ekologicznych tajników zdrowego życia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com