W niemieckiej gminie Brodersby dzik wypłynął z Morza Bałtyckiego na zatłoczoną plażę, na której siedzieli wczasowicze. Wychodząc na suchy ląd, zwierzę najwyraźniej przestraszyło się i rzuciło się na mężczyznę, który stał z łopatą. Dzierżąc przedmiot rolniczy, odepchnął dzika, który uciekł, odstraszając dorosłych i dzieci. Materiał filmowy został opublikowany na Facebooku przez Seebad Warnemünde.

Magda Mołek została pobita na ulicy. Prezenterka wspomina przeraźliwą historię

UPI poinformował, że ten sam dzik został wcześniej zauważony u wybrzeży Dolnej Saksonii. Sailor Klaus Schluter zapewnia, że ​​razem z kolegą bezskutecznie próbowali zwabić bestię na ląd. Dzik popłynął w kierunku plaży, gdzie został sfilmowany. Wideo z dzikiem rozpowszechniło sie w Internecie i wywołało wiele reakcji. Mężczyzna z łopatą był szczególnie oburzony.

Dzik w Bałtyckim morzu

Pięć znaków zodiaku wzbogaci się przed rozpoczęciem jesieni. Tak mówią astrologie

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

„Piękny dzik pływał w morzu i dostał od tego człowieka łopatę” - niektórzy byli oburzeni. - Dlaczego ten facet przyniósł na plażę wielką łopatę? - inni byli zaskoczeni. Niektórzy komentatorzy przypominali, że dzik stanowił zagrożenie dla ludzi i przed którym warto było się bronić.

Zobacz filmik:

Am Ostseestrand ist etwas los 😳

Posted by Seebad Warnemünde on Sunday, August 9, 2020

Dziewczynka ma jedynie 6 lat, a już ciężko pracuje. Rosjanka Wioletta Antonowa ma jedynie 6 lat, a już ciężko pracuje. Jej harmonogram jest pisany z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Wstaje rano, a idzie spać w glębokiej nocy. A wszystko po to, że pracuje modelką. Po tym, jak pojawiła się na liście 50 najpiękniejszych dzieci na świecie, jej życie całkiem się zmieniło. O tym szczegółowo czytaj w naszym artykule.  

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com