Pamiętacie znanego Steva Irwina? Był on legendarnym przyrodnikiem i popularnym telewizyjnym prezenterem. Był on ekspertem w dziedzinie dzikiej przyrody, miał nawet miano "łowcy krokodyli".

Niestety 14 lat temu Stev tragicznie zmarł w momencie, gdy zanurkował, aby sfilmować duże płaszczki u wybrzeży Wielkiej Rafy Koralowej. Zmarł po ataku płaszczki. W tym czasie jego córka miała jedynie 8 lat, a mały syn -3. 

Popularne wiadomości teraz

Justyna Żyła radykalnie zmieniła swój wygląd! Z taką fryzurą znacznie wygląda lepiej

Test romantyczny: czego oczekujesz od związku i jak się w nim zachowujesz?

Aktorka Katarzyna Ankudowicz w pełności pokazała swój biust. Widzimy jak wygląda jej ciało po porodzie

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Lara Gessler nie planuje ani baby shower, ani chrzcin dla swojego dziecka. Wyjaśnia dlaczego

Bindi Irwin kiedy stała bardziej dorosłą, kontynuowała pracę swojego ojca. Zaczęła prowadzić program przyrodniczy "Świat według Bindi". Ostatnio podzieliła się radosną wiadomością tego, że znajduje się w ciąży. W swoich sieciach społecznościowych opublikowała zdjęcie z mężem  i maleńkim strojem "wojownika dzikiej przyrody" podpisując:

Chandler i ja z dumą ogłaszamy, że spodziewamy się dziecka! To zaszczyt dzielić z wami ten wyjątkowy moment w naszym życiu. Chociaż wciąż jestem w pierwszym trymestrze, chcemy, byście byli częścią naszej podróży od początku tego nowego życiowego rozdziału

TOP10 zabawnych zdjęć kotów, które udowadniają, że logikę kotów trudno zrozumieć

Wielkie gratulacje z naszej strony!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com