Lato, morze, fale i słońce. Wszystko wygląda jak na idealnej fotografii z wakacji. Z pewnością by tak było, gdyby nie to, że słońce potrafi wyrządzić ogromne szkody.

Przebywając kilka godzin na plaży nie zdajemy sobie sprawy z tego jak słońce potrafi działać na nasz organizm.

Lara Gessler nie planuje ani baby shower, ani chrzcin dla swojego dziecka. Wyjaśnia dlaczego

Mama tych dzieci wie, że przez słońce mogła stracić córkę, jednak morska bryza i błogi odpoczynek sprawiły, że wówczas nie myślała, jak poważne będą konsekwencje.

Nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak było gorąco z powodu cudownej morskiej bryzy. Zrobiłam wszystko, co miałam zrobić, zabezpieczyłam dzieci przed słońcem, ale małe ciałko Evie po prostu nie wytrzymało upału

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Po powrocie z plaży, na której dziewczynka była posmarowana kremem i miała nakrycie głowy  zaczęła dyszeć, a jej temperatura ciała wzrosła. Po powrocie do domu dziewczynka padła na łóżko, a jej czoło było bardzo gorące.

Matka od razu wezwała lekarza, a ten natychmiast zabrał dziewczynkę do szpitala. Okazało się, że miała ona udar słoneczny!

Lekarzom udało się ją ochłodzić zimnymi napojami i lodem. Dziewczynka została wypisana sześć godzin później. Charlotte dowiedziała się, że jej córka miała udar słoneczny, a jej stan mógł doprowadzić do wstrząsu, gdyby jej temperatura nie spadła

Udar jest bardzo niebezpieczny i trzeba od razu kontaktować się z lekarzem. Skutki mogą być nieodwracalne, dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona i przede wszystkim zdrowy rozsądek!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com