Straszna tragedia wydarzyła się w czwartek, 25 czerwca, w Warszawie. Na moście Grota-Roweckiego spadł autobus komunikacji miejskiej. W rezultacie jedna osoba zginęła, 22 -zostały ranne. Teraz policja pracuje nad tym, aby ustalić prawdziwą przyczynę wypadku. 

18-letnia milionerka zginęła na wakacjach. To wydarzenie wstrząsnęło światem

W momencie, kiedy wszyscy poszkodowani zostaną przetransportowani do szpitali, nasze działania skupią się już na wyjaśnianiu wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy do uczestników ruchu drogowego. Być może komuś udało się nagrać chociaż część wypadku na kamerki. Prosimy o przekazanie tych materiałów do policjantów - powiedział nadkom. Sylwester Marczak.

Obecnie jest teraz zatrudniony drogowy ruch w kierunku Poznania. 

Popularne wiadomości teraz

Grażyna Torbicka i Adam Nawałka. Co łączyło tych dwoje?

Zyskała karierę dzięki komedii „Kogel-mogel”. Mało kto wie, jak nieszczęśliwe było jej życie prywatne

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Zablokowany zjazd na Wisłostradę w kierunku Gdańska i w kierunku Centrum, zablokowany wjazd na S8 z kierunku Centrum. Dodatkowo zablokowany został wjazd na S8 dla jadących z centrum miasta w kierunku Poznania - przekazały służby punktu informacji drogowej.

Rzecznik warszawskiej policji apeluje do każdego, aby jechali objazdem, aby nie wydarzyło się kolejnej tragicznej sytuacji drogowej.

Apelujemy też do tych kierowców, którzy zdecydowali się na przejazd mostem Grota-Roweckiego. Nie skupiajmy się na tym, co się dzieje na tym zjeździe. Skupmy się na drodze, przejedźmy bezpiecznie, by nie było konieczności reagowania służb w kolejnym wypadku. Apelujemy, by kierowcy kierowali się na inne mosty.

Szczegółowy horoskop na lipiec dla wszystkich znaków zodiaku. To będzie ważny miesiąc

Co stało przyczyną tragedii, jeszcze nie wiadomo. Ale jak informuje RMF.Fm kierowca miał wysoką gorączkę przed "straszną podróżą". 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com