13-letnia Rylee Stuart z Queensland w Australii kupiła w sklepie nachosy marki Doritos. To był zwykły dzień, zwykłe zakupy, zwykły sklep. Dziewczynka nie spodziewała się, że paczka chipsów zmieni jej życie, i to jeszcze na lepsze! W końcu chipsy są przecież niezdrowe...No tak, chipsy są wciąż niezdrowe i w tej kwestii nie ma co dyskutować, ale dojdźmy do sedna sprawy.

Otóż Rylee znalazła w swojej paczce NADMUCHANEGO nachosa. Jest to bardzo rzadkie znalezisko, więc jak każda przeciętna nastolatka dzisiaj, dziewczyna nagrała o tym filmik na TikToku, pytając się społeczności, co mogło się takiego stać, że ten nachos tak własnie wygląda. Filmik zgarnął 6 milionów wyświetleń!

screen filmiku dziewczyny

Julia Wieniawa w modnej sukience idealnej na lato. Wydała na nią grosze, a wygląda super

To właśnie społeczność na platformie zachęciło dziewczynę, by ta, wystawiła chipsa na sprzedaż. 13-latka tak też zrobiła. Jakie było jej zdziwienie, gdy zobaczyła, że na platformie eBay, gdzie wystawiła wyjątkowego nachosa zaczęły napływać do niej oferty sięgające kilku tysięcy dolarów. Co więcej, największa kwota wyniosła aż 100 tys.

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

Nastolatka jednak zdecydowała się zamknąć aukcję, nie sprzedając ostatecznie swojego chipsa. Jednak Rylee nie została z niczym. Firma Doritos, czyli producent nachosów odezwała się do dziewczyny i zdecydowała się zapłacić jej za niego 20 tys. dolarów!

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem śmiałości i ducha przedsiębiorczości Rylee, dlatego chcieliśmy, aby rodzina Stuartów została nagrodzona za kreatywność i miłość do Doritos – wyznała szefowa do spraw marketingu Vanita Pandey w rozmowie ze stacją 9news.

Kiedy miała 9 lat nazwano ją „najpiękniejszą dziewczynką świata”. Dziś jest już nastolatką

No i cóż, od tego momentu zalecamy sprawdzać, co jemy. Kto wie czy jakiś kolejny nadmuchany chips, płaska czekoladka, czy cokolwiek innego nie sprawi, że się znacznie wzbogacicie.

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational