Teleturniej Milionerzy emitowany jest w Polsce od 1999 roku, jednak w ciągu tych lat dwukrotnie show miało przerwę w nadawaniu. W latach 2003 do 2008 roku i od 2010 do 2017 roku program był wstrzymany. Co ciekawe, za każdym razem teleturniej prowadzony jest przez Huberta Urbańskiego. Można więc powiedzieć, że prowadzący jest twarzą Milionerów, bez którego nie wyobrażamy sobie "walki o milion".

Stawka w programie jest wysoka, a więc ochotników do zgarnięcia głównej wygranej nie brakuje. Do tej pory w elitarnym gronie zwycięzców w Polsce znalazły się trzy osoby. W 662. odcinku z 28 marca 2010 dokonał tego po raz pierwszy Krzysztof Wójcik, w 823. odcinku z 21 marca 2018 wielki czyn powtórzyła Maria Romanek, a w 927. odcinku z 14 marca 2019 okrągły milion wywalczyła sobie Katarzyna Kant-Wysocka.

Grupa największych wygranych jak widać nie jest zbyt liczna, a więc nic dziwnego, że nie brakuje chętnych, by do "wielkiej trójki" dołączyć. Próbowała tego ostatnio Sandra Barcz, która do piątego pytania radziła sobie bardzo dobrze. Problem sprawiło jej pytanie o ortografię, mimo to, że zapewniała, iż raczej dobrze radzi sobie z tą dziedziną.

Jakie dokładnie pytanie usłyszała kobieta? Uczestniczka „Milionerów” otrzymała cztery słowa i musiała wskazać to zapisane nieprawidłowo„rozhuśtać”, „zczepiać”, „dwupióry”, „zaholować”. Sandra Dorsz nie była pewna, co powinna zaznaczyć, więc skorzystała z koła ratunkowego 50:50 i wtedy zostały jej wówczas do wyboru opcje – „zczepiać” oraz  – „zaholować”. Ostatecznie kobieta postawiła na odpowiedź D.

Niestety kobieta wskazała złą odpowiedź, a poprawna była odpowiedź B – „zczepiać”. Powinno się bowiem pisać „sczepiać”. Uczestniczka, mimo iż myslała że ortografia jej nie straszna, zasady poprawnej pisowni pokonały ją i odebrały marzenia o wielkiej wygranej.

Popularne wiadomości teraz

Fani oszaleli: Ola Szwed pokazała swoje piersi (FOTO)

Ania Starmach chwali się zdjęciem z synkiem: skarży się, że dziecko szybko rośnie

7 cech kobiety, która zawsze wygląda drogo

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

A Wy, wskazalibyście dobrą odpowiedź?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie