Jeśli miłość miałaby kryteria wzrostu tych dwoje pewnie nie mogłoby być ze sobą. Oni jednak na przekór wszystkim teorią tworzą bardzo szczęśliwy związek. Mimo, że wzbudzają ciekawskie spojrzenia innych cieszą się swoją miłością, a ludzie powinni brać z nich przykład.

Rusza nowy program "40 kontra 20". Telewidzowie zażenowani

Kiedy szukamy idealnego partnera kierujemy się wieloma kryteriami - wzrost, waga, kolor oczu. Dopiero w drugiej kolejności jest uczucie. Ten stan jest zupełnie obcy tej parze. 27-letnia Chloe Lusted poślubiła mężczyznę, który jest od niej o prawie 60 cm. Jednak pomimo takiej ogromnej różnicy wzrostu tworzą udany związek już od 9 lat, .

Zakochani całkiem niedawno trafili także do Księgi Rekordów Guinnessa jako para z największą różnicą związku na świecie.

Przed tym jak Chloe poznała James'a podobali jej się wysocy postawni mężczyźni. Strzała Amora jednak trafiła ją tak mocno, że nie była w stanie zrezygnować z tej miłości, choć miała pełno obaw.

Popularne wiadomości teraz

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Załamana Anna Mucha straciła pracę: aktorka opowiada o odejściu z telewizji

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Szczerze mówiąc bałam się tego, jak zareagują na nas inni ludzi. Ale uważam, że każdemu z nas jest pisana druga połówka. Być może nie taka, jaką byśmy sobie wyobrażali.

33-letni James urodził się z dysplazją diastroficzną. To choroba genetyczna powodująca karłowatość. Osoby, które zostały dotknięte tym schorzeniem nie przekraczają 110-130 cm wzrostu. 

James ma 109 centymetrów lecz jest bardzo samodzielnym człowiekiem. Potrafi wszystko zrobić sam i nie potrzebuje pomocy.

109 cm wzrostu czasami może być wyzwaniem. Ale potrafię zrobić wszystko, co inni ludzie, tylko że w nieco inny sposób. Chcę po prostu być taki, jak wszyscy i przeżyć życie w wielki sposób, mimo że w małym ciele

Chloe i James od 9 lat tworzą szczęśliwy związek. 5 lat temu powiedzili sobie sakramentalne "tak", a 2 lata temu na świat przyszła ich córeczka Olivia - dziewczynka nie odziedziczyła schorzenia po tacie.

Gratulujemy pięknej miłości i życzymy wszystkiego dobrego!

Dziękujemy, że przeczytałaś nasz materiał.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie