Mężczyzna regularnie dzieli się na swoim profilu plusami i minusami ojcostwa, zdradzając realia wychowania czterech córek. Mężczyzna ma już ponad 800 tysięcy followersów, które są po prostu zachwyceni jego historiami z życia.

Simon zabawnie opisuje codzienność bez zbędnego patosu i upiększania „ojcostwa”. Opowiada o tym, jak z 24-letniego chłopaka, który nie miał pojęcia, co to znaczy być ojcem, stopniowo przekształcił się w tatusia z wieloma dziećmi.

W domu jest jednym mężczyzną na pięć kobiet. Ten status dał mu bezcenne lekcje o ojcostwie, feminizmie i równości płci.

Simon akurat zastanawiał się nad kluczowymi punktami swojej nadchodzącej książki, kiedy jedna z bliźniaczek, Otty, zaczęła domagać się jego uwagi. Emocje dziewczynki, z którą nie chcą się bawić, są oczywiste.

Popularne wiadomości teraz

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Początkowo rodzice chcieli ubierać bliźniaczki w różne ciuchy, aby łatwo je odróżniać, ale siostry postanowiły inaczej. Cóż, to ich wybór.

Ottie i Delilah postanowili spróbować, czy uda się jeść płatki kukurydziane z mlekiem bez łyżek. Każda z dziewczynek znalazła własną oryginalną metodę.

Pomimo tego, że Simon jest żonaty od 10 lat, twierdzi, że wciąż jest zakochany w swojej zonie jako chłopiec.

Bycie ojcem czterech dziewczynek nie jest łatwe, ale ich miłość i bycie dla nich prawdziwym bohaterem są tego warte.

W drodze do domu z apteki Otty postanowił położyć się na chodniku i odpocząć. Cóż, Simon musiał cierpliwie czekać, aż córka odzyska siły i będzie gotowa do dalszej podróży.

Hoopers są wielkimi fanami festiwali i zawsze odwiedzają ich razem z dziećmi. Między innymi to jest wspaniała okazja dla ojca, by zostać księżniczką, chociażby na jeden dzień.

Zmęczony porządkowaniem rzeczy w domu i zbieraniem porozrzucanych rzeczy Simon padł wyczerpany na kanapę. Dziewczyny nie omieszkały skorzystać z okazji, aby wspiąć się na tatę, niczym na sofe.

Zmuszenie bliźniaczek do spania to trudne zadanie. Simon mówi, że minuty spędzone na walce o sen czasami wydają się być wiecznością.

Starsze siostry to ludzie, na których można polegać. Ale rodzice nie powinni zapominać, że dziewczynki też nadal są dziećmi.

Nie ma nic dziwnego w tym, że ojcowie opiekują się swoimi dziećmi i noszą je na rękach. Społeczeństwo musi pozbyć się stereotypu, że mężczyźni mniej obdarzają swoje dzieci czułością i ciepłem niż kobiety.

Trzymanie obu bliźniaczek i prowadzenie je za ręce bywa czasem bardzo trudne. Na tę okazję Simon zawsze ma pod ręką dużą torbę na zakupy.

Ojcowie też zmieniają pieluchy. Ale w męskich toaletach nie zobaczysz stolików do przewijania. Cóż, nie ma sytuacji beznadziejnych.

Wojna o sen może trwać godzinami. Ale smak zwycięstwa w takich przypadkach jest szczególnie słodki, a zdjęcie to potwierdza.

Siostrzana miłość jest niesamowita. Co za urocze zdjęcie!

Jeśli dzieci milczą, to robią coś złego. W tym przypadku – smarują siebie i wszystko wokół siebie kremem przeciwsłonecznym ojca.

Czasami wydaje się, że czytasz bajkę na dobranoc sobie – bliźniaczki i tak zawsze robią coś innego.

Bardzo często podejścia rodziców do wychowania córek się różnią. Ale w sporze rodzi się prawda i wszyscy są szczęśliwi.

Dzieci bardzo szybko dorastają. Wiec przytul je mocniej, aby nigdy nie pomyślały o tym, żeby uciec z domu w nieznane.

Bycie rodzicem nie oznacza zerwania wszelkich kontaktów ze światem zewnętrznym. Życie rodziców może być równie aktywne i wesołe, oraz pełne nowych emocji.

Fryzura w stylu „Chopin po koncercie” – częste zjawisko o poranku. Jeśli rodzicom nie udaje się namówić dziewczynki do czesania włosów przed przedszkolem, to idą tam z punkową stylizacją.

Zainteresowanie dzieci lodówką jest nie do powstrzymania. Simon mówi, że naprawdę chciałby, aby ktoś wymyślił magiczny zamek do drzwi, który otwierałby się tylko dla dorosłych.

Czasami bliźniaczki decydują, że poranek już nadszedł, choć na ulicy jeszcze jest noc. Aby się trochę zdrzemnąć, matka używa metody „iPad na twarzy”, próbując „złapać”  sen.

Otty nie chciała zakładać kurtki w chłodne dni i rozpoczęła leżący protest. Po długich kłótniach matka dziewczynek po prostu położyła się obok niej na asfalcie, co bardzo zaskoczyło siostry.

Wiele osób uważa, że ​​podrzucanie dzieci w górę jest bardzo niebezpieczne. Ale czy są jakieś przeszkody, jeśli córka i ojciec są szczęśliwi?

Kiedy matka wyjeżdża na kilka dni, wszystkie zasady w domu zmieniają się o 180 stopni. Główny w domu an te dni jest tata i on uspokaja bliźnięta najlepiej, jak potrafi.

Okazało się, ze znany ze swojego skutecznego działania przeciw zaczerwienieniom i podrażnieniom, Sudocrem nie da się usunąć z ubrań lub dywanów: udowodniła to Delilah.

Wycieczka do sklepu to prawdziwa przygoda. Długie przygotowania, kupowanie zbędnych rzeczy i zapomniane piwo przy kasie: tak zwykle kończy się spacer do supermarketu z dwójką maluchów.

Bliźniacy zaczynają rano zbyt wcześnie, więc wypełzają ze swoich łóżek i przychodzą do łóżka mamy i taty.

Bycie ojcem czterech córek jest trudne, ale honorowe. Dopóki nie dorosną i nie spotkają swoich drugich połówek, Simon będzie dla nich idealnym mężczyzną. Cóż, on zawsze musi być w pogotowiu, aby nie zawieść swoich ukochanych kobiet.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie