Trzeba przyznać, że ta historia jest niesamowita i bardzo wzruszająca. Niebywałe, że doszło do niej prawie 60 lat temu, a dziś można cieszyć się ze szczęśliwego zakończenia.

Gwiazdorski wózek córeczki Klaudii Halejcio

Fu obecnie jest 60 letnim mężczyzną. Jednak jako dziecko został porwany przez handlarzy ludźmi na stacji kolejowej. Szczęśliwie miał jednak możliwość, aby po raz pierwszy od 58 lat spotkać się ze swoim 90-letnim ojcem. 

Prawie 60 lat temu, 2 letni wówczas Fu, wraz ze swoim tatą Luo czekali na pociąg. Gdy ojciec na chwilę się odwrócił doszło do porwania jego dziecka. Chłopiec padł ofiarą handlarzy ludźmi. Rodzina przez wiele lat nie ustawała w poszukiwaniach chłopca. Wykorzystywali wszystkie możliwe drogi by trafić na ślad syna. Niestety bezskutecznie.

Przełom nastąpił w roku 2015 roku kiedy departament bezpieczeństwa w Chinach zaczął wykorzystywać materiał genetyczny do poszukiwania osób zaginionych. W ten sposób w czerwcu ubiegłego roku udało im się znaleźć Fu. Został on adoptowany i mieszkał w Szanghaju. Mężczyzna był zupełnie nieświadomy swojej sytuacji i swojego pochodzenia.

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Fani oszaleli: Ola Szwed pokazała swoje piersi (FOTO)

Ania Starmach chwali się zdjęciem z synkiem: skarży się, że dziecko szybko rośnie

Szczęśliwie udało się doprowadzić do spotkania ojca z synem. Pan Luo został podczas jednego ze spotkań poproszony na scenę, gdy do sali wszedł jego biologiczny syn.

Trzeba przyznać, że moment ten był bardzo poruszający. Chiny poważnie podeszły do sprawy handlarzy ludźmi.  Dzięki sprawnej akcji w pół roku Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego zidentyfikowało ponad 1,6 tys. dzieci, które padły ofiarą porywaczy.

Ojcu i synowi życzymy, aby choć w namiastce nadrobili stracony czas.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie