21 stycznia - jest 21. dniem w kalendarzu gregoriańskim. Do końca roku pozostało 344  dni. W ten dzień imieniny obchodzą:  Agnieszka, Epifaniusz, Inez oraz Awit, Awita, Długomił, Epifani, Eulogia, Eulogiusz, Jan Chrzciciel, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Józef, Józefa, Krystiana, Meinrad, Patrokles, Publiusz,Sobiesława. 

21 stycznia jest wspaniałym dniem, aby kogoś się przytulić. Przecież 21 stycznia jest Międzynarodowy Dzień Przytulania. Ta wyjątkowo przyjemna tradycja zapoczątkowana została w latach 80. w Stanach Zjednoczonych przez Kevina Zaborneya i Adama Olisa, którzy uznali, że Amerykanie niepotrzebnie wstydzą się okazywać uczucia publicznie. Fakt tego, że w takim kraju jak Francja osoby częściej się przytulają niż w Stanach Zjednoczonych.

21 stycznia Międzynarodowy Dzień Przytulania

Agnieszka Chylińska z tatuażem na twarzy. Co on oznacza?

 Przytulanie to samo zdrowie. W tą samą chwile odczuwamy dobry nastrój i ulepszenie nastorju. Dzień przytulania obchodzony jest w różne dni w wielu miejscach na świecie, m.in. w USA, Australii, Niemczech czy Austrii. Dzięki przytuleniu rośnie w nas poczucie bezpieczeństwa oraz szczęście, a także przekazujemy drugiej osobie dobrą energię i ciepło.

Popularne wiadomości teraz

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa z mamą. Są one bardzo podobne!

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Przytulanie dobrze dla zdrowia

Zaskakująca zmiana wizerunku Ewy Wachowicz. Miss Polonia zaskoczyła fanów

Przytulanie tobie nic nie kosztuje. Można przytulać się nie tylko ze swoim partnerem/partnerką, a i z członkami w rodzinie, przyjaciółmi.

Więc, 21 stycznia jest mega dniem, aby mocno się przytulać swoją bliską osobę, a może nawet jakegoś nieznajomego.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com