W Kanadzie zastanawiali się nad genialnym pomysłem, który również wprowadzili w życie, a właśnie połączyć domy opieki z domami dziecka ... Wynik przekroczył wszelkie oczekiwania. Starsi ludzie znaleźli kochające wnuki, sieroty po raz pierwszy poczuły miłość i troskę rodziców.

Piękno w prostocie! Kosmetyczne triki dla każdej

genialny pomysł połączyć domy opieki z domami dziecka

Lekarze zauważyli poprawę wszystkich funkcji życiowych u osób starszych, płonących oczu i duże zainteresowanie życiem. Zanim dzieci przyszły ze schroniska, starzy ludzie bardziej przypominali mumie o martwych oczach. Dzieci po raz pierwszy porzuciły zwężenie, strach, niepewność, smutek i zamieniły się w zwykłe głośne niespokojne dzieci.

genialny pomysł wymyślono w Kanadzie

Popularne wiadomości teraz

TOP10 uroczych zdjęć zwierzaków. Po ich obejrzeniu buzia śmieje się sama

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

Natalia Siwiec pokazała urocze zdjęcia swojej córki. Może będzie tak samo modelką, jak i jej matka

Niektórzy znaleźli rodzinę, której nigdy nie mieli, inni znów poczuli ciepło domu wypełnionego wnukami. Świetne rozwiązanie dla inteligentnych ludzi, którzy rozumieją, czego potrzebują dzieci ze schroniska i samotnych starszych ludzi.

osoby starsze poprawiły swoje zdrowie i dzieci odczuli ciepło staszych

Wczeniej pisaliśmy o tym, jak ciężka choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Ewa Drzyzga to jedna z pierwszych dziennikarek, która w swoim kultowym programie „Rozmowy w toku” zainteresowała się problemami zwykłych ludzi. Dla dziennikarki nie było tematów tabu, a do programu zgłaszali się bardzo różnorodni ludzie, szukający pomocy i zrozumienia. Więcej na ten temat, czytaj tutaj. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com