Znana w Niemczech jako raperka Ewa Schwesta trafiła do więzienia na 2,5 roku. Federalny Trybunał Sprawiedliwości potwierdził wyrok, który zapadł w 2017 roku. Oskarżono o stręczycielstwo i unikanie płacenia podatków. Sprawa zaczęła się jeszcze w 2016 roku. Wtedy stało wiadomo o tym, że Ewa handluje dziewczynami z Polski w wieku 16-17 lat.

Mamy to! "Boże Ciało" nominowane do Oscara

 „Deutsche Welle” informuje, że raperka pod czas trwania sprawy nie dokonywała stręczycielstwa.

Polska raperka trafiła do więzienia


Także wiadomo, że Ewa Schwesta ma córkę, którą urodziła  w 2019 roku. Dziewczynka ma na imię Aaliyah Jeyla. Raperka starała się o to, aby odbywać karę w więzieniu dla kobiet i być przez ten czas z dzieckiem. W tym jej odmówili, ze względu na to, że Ewa jest zdolna do agresji. W swoich sieciach społecznościowych Schwesta skarżyła się o to, że jej córka musi znajdować się bez swojej matki w takim małym wieku. Pozwolili jej spotykać się z nią tylko na specjalnych spotkaniach w więzieniu.

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler pokazała swoją mamę z lat 90. Magda Gessler w młodości

Grażyna Torbicka i Adam Nawałka. Co łączyło tych dwoje?

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Z kim będzie dziecko Ewy Schwest?

Modne fryzury na 2020 rok

Ewa Schwesta przyjechała do Niemiec w latach 80. Uciekała z Polski od swojego własnego ojca, który w te czasy znajdował się w więzeniu. Mógł szukać zemsty po ponownym wyjściu na wolność. Polka była uzależniona od narkotyków i zajmowała się prostytucją. W 2011 pojawiła się wytwórnia muzyczna „Alles oder Nix” (pol. – „wszystko albo nic”).

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com