Chociaż w rzeczywistości zasługują na wielki szacunek za odważną decyzję, którą kiedyś podjęli razem.

Zdjęcia londyńskiego fotografa pokazują, jak bardzo koty są podobne do ludzi

Najpierw Helberty adoptowałi dwoje dzieci. Ale nie poprzestali na tym, gdy dowiedzieli się o możliwości adopcji zarodka. Rodzice byli zdeterminowani, aby adoptować jeszcze więcej dzieci. I tak nieistotna rzecz dla pary, jak kolor skóry, nie mogła ich powstrzymać.

Aaron i Rachel udali się do banku dawców embrionów i znaleźli tam bliźnięta, z których postanowili zrobić swoje dzieci. Ale to nie jest szczęśliwe zakończenie ich niesamowitej historii. Ma nieoczekiwany obrót…

Popularne wiadomości teraz

Stawki na prezent z okazji komunii świętej

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Aaron i Rachel Helbert od dawna marzyli o zostaniu rodzicami, ale Rachel nie mogła zajść w ciążę. Następnie zdecydowali się adoptować dwoje dzieci: chłopca i dziewczynkę.

Aaron i Rachel byli bardzo szczęśliwi i dumni ze swojej małej rodziny.

Kiedy para dowiedziała się o możliwości przeszczepienia zarodków dawców, zdecydowała się skorzystać z tej wspaniałej okazji. Rachel wszczepiono dwa afroamerykańskie embriony zamrożone ponad 15 lat temu.

11-letnia dziewczynka uratowała z pożaru sześcioro dzieci

Sześć tygodni później para udała się do lekarza, który mieszkał w Hondurasie, po ich maleńkie embriony. Ale Aaron i Rachel spodziewali się niespodzianki.

Rodzina mówi: „Zaczęliśmy opisywać lekarzowi naszą sytuację po hiszpańsku (a dokładniej kiepskim hiszpańskim). Wielokrotnie pytał, czy jesteśmy pewni, że Rachel chce przeszczepić embriony. Ponieważ byliśmy tego absolutnie pewni, odpowiedzieliśmy twierdząco ”.

Para wkrótce dowiedziała się, że jeden z embrionów podzielił się na dwie części w macicy Rachel. Rzeczywiście była w ciąży, ale nie z bliźniakami. To byli trojaczki!

Narodziny przebiegły pomyślnie i wkrótce Aaron i Rachel zostali rodzicami nie dwójki, ale pięciorga wspaniałych czarnych dzieci.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy naszych przyjaciół i krewnych. Spełniło się nasze marzenie z Rachel. Mamy rodzinę, która może nie wygląda jak zwykłe rodziny, ale jesteśmy w historii naszego kraju ”- powiedział Aaron.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem