Rodzicielstwo pełne jest skrajnych emocji i odpowiedzialnych decyzji. Jednak zdarza się, że pary marzące o powiększeniu rodziny nie myślą o byciu ich biologicznymi rodzicami. Na świecie jest bardzo dużo dzieci szukających domów i kochających rodziców.

Historia Rachel i Aarona przywraca wiarę w dobrych ludzi, którzy marzą o bezinteresownym uszczęśliwieniu drugiego człowieka. Para od zawsze marzyła o dużej rodzinie, choć wiedziali, że najlepszą decyzją będzie adopcja.

Małżeństwo zamieszkuje konserwatywne miasteczko na południu Stanów Zjedoczonych. W adopcji nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie jeden drobny szczegół. Oboje są biali ich adoptowane dzieci, będące rodzeństwem są czarnoskóre. Jak oboje przyznają ta decyzja wpłynęła na ich dotychczasowe życie. Sąsiedzi komentują całą sytuacje dość jednoznacznie. Uważają, że Rachel zdradziła męża. Para jednak nie przejmuje się uszczypliwościami, przyznają, że są najszczęsliwszymi rodzicami na świecie, bo mają cudowne dzieci, a kolor skóry nie ma znaczenia.

Historia wzruszającego zdjęcia, które obiegło cały świat

Po adopcji małżeństwo zapragnęło kolejnego potomka. Tym razem Rachel i Aaron zdecydowali się na ciąże. Tu jednak znowu podjęli dość zaskakującą decyzje. Po konsultacji z psychologiem i z myślą o dzieciach, zdecydowali się na adopcję czarnoskórych zarodków, by między rodzeństwem nie było różnic rasowych.

Popularne wiadomości teraz

32-letnia kobieta urodziła dwunaste dziecko. Jak teraz żyje ta hałaśliwa rodzina

Jak mieszkają Piotr i Agata Rubik? Wnętrza ich domu robią wielkie wrażenie

Cud życia: Małgorzata Rozenek -Majdan pokazała zabawne zdjęcia małego Henia. Fani: "Przeuroczy"

Kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży 9 dni przed narodzinami dziecka

Rachel urodziła trójkę zdrowych, czarnoskórych maluchów. Rodzina jest bardzo szczęśliwa. Małżeństwo przyznaje, że nie przejmują się komentarzami i wychowują swoje dzieci w duchu tolerancji. Nie ważne, jaki kto ma kolor skóry tylko jakim jest człowiekiem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia