Rajo Devi Lohan i Baba Rama, mieszkańcy wioski Aleva w północnych Indiach, pobrali się, gdy miała 12 lat, a on miał 14 lat. Według „młodych” rodziców, od tego wieku marzyli o posiadaniu dzieci ...

Zawody gwiazd, zanim stały się sławne

Babie regularnie radzono, aby zerwał małżeństwo z Rajo i znalazł sobie godną żonę, która mogłaby urodzić mu wiele dzieci, ale Rama miał nadzieję na cud.

Kiedy cud się nie wydarzył i po 40 latach małżeństwa Rama rozczarował się i zdecydował się pójść bardziej naturalną drogą, „udając się” do siostry swojej żony, Omni, która była o 8 lat młodsza od Rajo.

Potencjalny ojciec przez kolejne dziesięć lat mieszkał z dwiema siostrami, mając nadzieję, że sprawa zostanie ostatecznie załatwiona. Ale to wszystko na próżno. W pewnym sensie jest to raczej anegdotyczna sytuacja.

Popularne wiadomości teraz

Stawki na prezent z okazji komunii świętej

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Po 58 latach nieudanych wspólnych starań o poczęcie dziecka, para w końcu zwróciła się do głównego nurtu nauki, która od dawna znalazła sposób na rozwiązanie tego problemu. Para przypadkowo zobaczyła w telewizji opowieść o zapłodnieniu in vitro. Ta usługa nie jest tania (w Indiach kosztuje około 3500 dolarów), szczególnie dla mieszkańców wsi.

Rajo i Baba sprzedali bawoły, zapas ryżu i za te pieniądze przeprowadzili zapłodnienie in vitro. Początkowo chcieli zapłodnić młodszą Omni, ale jej zdrowie, co dziwne, okazało się gorsze niż jej starszej siostry.

Który ze znaków zodiaku ma najsilniejszą energię

Pod koniec ciąży prawie poroniłam, ale pobyt w klinice uratował sytuację. Podczas porodu pękła macica, co miało późniejsze konsekwencje.

Córka Navin urodziła się w 2008 roku przez cesarskie cięcie i do dziś cieszy się dobrym zdrowiem. Tata powiedział, że jak dorosną nowe bawoły, pojedzie do miasta po kolejne dziecko - chce chłopca. Matka też nie miała nic przeciwko, ale od 2010 roku jest w stanie krytycznym i istnieją poważne obawy o jej życie.

Wiele osób zastanawia się - po co rodzić dzieci w tak zaawansowanym wieku, skoro rodzice raczej nie będą w stanie ich wychowywać. Ale Baba wyjaśnia, że ​​nawet jeśli wkrótce będą musieli pojawić się przed Stwórcą, nie ma potrzeby martwić się o nieletniego Navina - mają dużych krewnych, a ich córka na pewno nie będzie żebrać pod płotami.

Dlatego z punktu widzenia chłopa indyjskiego urodzenie w wieku 70 lat nie jest grzechem, większym grzechem jest pozostanie bezdzietnym do 70 roku życia, za co małżonkowie zostali prawie wygnani ze wsi.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem