Madison Berg

Dlaczego duża rodzina nie mogła się doczekać narodzin dziewczynki

Madison to jedna z tych dziewczyn, które rywalizują do dziś. Tak więc w 2017 roku zdobyła tytuł „Miss Teen Mississippi”. Dziś Berg studiuje na uniwersytecie i jest członkiem drużyny cheerleaderek, którą nieustannie demonstruje na swoim Instagramie. Dziewczyna prowadzi zdrowy tryb życia i aktywnie uprawia sport.

Popularne wiadomości teraz

Jadzia z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie

Ida Nowakowska po raz pierwszy pokazała synka: razem z mężem podziwiają się nad dzieckiem

Magda Narożna na komunii: ubrała się jak na dyskotekę

Zdjęcia, które byłyby nudne, gdyby koty nie pojawiły się nagle w kadrze

Eden Wood

Aby otrzymać tytuł najpiękniejszej dziewczynki w Stanach Zjednoczonych, malutka Eden musiała brać udział w castingach i konkursach piękności już od drugiego roku życia. Dziewczyna energicznie szła po wybiegu i uśmiechała się promiennie do publiczności i fotografów - jak się okazało, nie bez wpływu energetyzujących napojów.

Według pani Wood chciała tylko w przyszłości uczynić swoją córkę bardziej odporną na stres. Wkrótce dziewczynka miała problemy zdrowotne, a jej matka - z prawem, ponieważ została prawie pozbawiona praw rodzicielskich. Na szczęście w wieku sześciu lat dziewczyna zakończyła karierę modelki i teraz żyje zwykłym życiem 14-letniej nastolatki. I wygląda młodziej bez jasnego makijażu niż „w pełnym stroju” na wybiegu.

Styliści odmłodzili kobietę o 10 lat

Isabella Barrett

Isabellę można uznać za jeden z najbogatszych małych modeli. Biorąc udział w popularnym amerykańskim programie telewizyjnym „Kids and Tiaras” (Toddlers and Tiaras), dziewczyna zaczęła promować Instagram, gdzie zaczęła reklamować swoje projekty. W wieku 10 lat dziewczyna uruchomiła linię odzieży i biżuterii i zarobiła około 2 milionów dolarów na swoim biznesie i blogu.

Oczywiście Isabella nie zamierza rezygnować z wizerunku „Little Miss” i przesyła jasne ujęcia z osobistych i reklamowych sesji zdjęciowych, na których pojawia się ze stylizacją i jasnym makijażem.

Alana Thomson

Jeśli Eden opuściła podium w wieku 6 lat, Alana Thomson rozpoczęła karierę. „Honey Boo Boo”, jak ją publicznie nazywano, nie pasowała do standardów konkursu, ale oczarowała jury swoim urokiem. Wkrótce rodzinie Alany zaproponowano udział w reality show, w domu dziewczynki zainstalowano kamery ... ale program został szybko zamknięty z powodu skandalu. Dziś figura Alany znacznie się zmieniła, ale jej pewność siebie przed aparatem i wdzięk nie zniknęły: wydaje się, że dojrzała Thomson jest z siebie bardzo zadowolona.

Myers McKenzie

Myers miała zaledwie 5 lat, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w programie Toddlers and Tiaras Show i okazała się najbardziej emocjonalnym członkiem, gotowym wpaść w furię z dowolnego powodu. Dziś dziewczyna ma 13 lat i choć uwielbia publikować selfie z „maskami”, na których wygląda na jaskrawo namalowaną na swoim Instagramie, tak naprawdę prowadzi bardzo skromny tryb życia - bez solarium, makijażu, obcasów i wyczerpujących głodówek.

Paisley Scott Dickey

Dickie Paisley to ta sama miss, dla której jej mama wybrała kostium Julii Roberts z Pretty Woman. Dla dziecka, które nie miało jeszcze 10 lat, jest to w jakiś sposób ryzykowne, prawda?

Amerykańscy widzowie również nie docenili twórczego wyboru i wyrazili swoje oburzenie w prasie. Skandal ustąpił, zanim wybuchł, a dziś na Instagramie uczennicy pojawiają się tylko skromne zdjęcia.

Tarelin Ashberger

Tarelin Ashberger przeszła przez wszystkie „horrory” dziecięcych konkursów piękności w postaci niezwykle jasnego makijażu, wysokich fryzur i sztucznych uśmiechów i wydaje się, że w ogóle nie wpłynęło to na jej psychikę ani wygląd.

W wieku 15 lat prowadzi aktywne życie - gra w siatkówkę, pływanie, muzykowanie, spotkania z przyjaciółmi… I wygląda o wiele bardziej naturalnie niż wtedy, gdy chodziła po wybiegu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia