Filmy i anegdoty, baśnie i legendy: wydaje się, że synowa i teściowa nie mogą normalnie ze sobą współpracować. Czy to naprawdę?

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Prawda jest zawsze gdzieś pośrodku: nawet jeśli nie możesz przyjaźnić się z krewnymi swojego męża, całkiem możliwe jest utrzymywanie z nimi dobrych relacji. Ponadto, jeśli pamiętamy, że musimy zawsze okazywać szacunek, na jaki zasługuje każdy, czy to ukochanej żonie, czy matce, która wychowała syna, wielu problemów można uniknąć.

Dwie strony medalu

Wzruszający list napisany przez jedną synową

Popularne wiadomości teraz

Matka zostawia małą córeczkę w pustym domu. Wraca po 10 latach

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

"Przepiękna i cudnie zgrabna": Marcelina Zawadzka eksponuje swoje zgrabne ciało na wakacjach

Moja droga teściowa! Przede wszystkim jestem ci wdzięczna: nigdy nie dowiesz się, jak bardzo jestem wdzięczny za wychowanie mężczyzny moich marzeń. Nie było to łatwe: nie mogę sobie nawet wyobrazić, jak trudno było ci przetrwać wszystkie nieprzespane noce i jak udało ci się zmienić go we wspaniałą osobę, jaką jest dzisiaj.

Wasz przykład pomaga nam również prawidłowo wychowywać nasze dzieci. Chcę, żeby stali się tak silnymi ludźmi jak Wasz syn. I znowu mam za co podziękować.

Dziękuję za pomoc w wychowaniu naszych dzieci. Dziękuję za to, co robicie oraz ile czasu i uwagi poświęcacie swoim wnukom. Dzięki Waszemu przykładowi zacząłem lepiej rozumieć, czym jest oddanie i poświęcenie.

Na początku byłam zirytowana, ponieważ myślałam, że zbytnio rozpieszczacie moje dzieci. Teraz rozumiem, że każde Wasze działanie jest podyktowane bezgraniczną miłością. Są dla Was jak słońce: dają Wam motywację do życia, znajdujecie w nich radość, a ja nigdy nie pozbawię Was możliwości komunikowania się z nimi i dowiedzenia się o nich czegoś nowego.

Nie oszukam Was: będziemy mieli ciężkie chwile, możemy być na siebie źli, ale obiecuję Wam, że nigdy nie będziemy nieszczęśliwi. Wszystkie rodziny mają wzloty i upadki, ale tylko jedno będzie niezmienne: nasza miłość - zarówno do siebie, jak i do Was.

Kiedy natura postanowiła odpocząć! Dzieci celebrytów, które mają pecha ze swoim wyglądem

Obiecuję Wam, że zawsze będę kochała tylko Waszego syna. Obiecuję Wam, że wasze wnuki będą wychowywane z miłością i otrzymają wszystko, czego potrzebują. Obiecuję wam, że co noc będę je całował, a często będziemy przychodzić do Was na obiad, bo nie ma lepszej osoby niż Wy.

Mogę Wam obiecać jeszcze jedną rzecz: nigdy nie spróbuję Was zastąpić. Byłeś pierwszą kobietą, w której zakochał się mój mąż, i tak pozostaniesz na zawsze. Zawsze będę się starała, abyś były w kontakcie. Bez Was, droga teściowa, moja miłość nie istniałaby.
 
Wasza szwagierka.
 
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com
  

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie