Tak właśnie stało się z 30-letnią Maxine Young i jej 32-letnim mężem Jacobem Youngiem z Reading w Pensylwanii. Ożenił się w 2016 roku, w ciągu zaledwie czterech lat para zmieniła się z zera do dziewięciorga dzieci.

Maxine Young powiedziała, że ​​zawsze chciała adoptować dzieci, ale im więcej dowiedziała się o opiece zastępczej, tym bardziej zdawała sobie sprawę, że chce pomóc dzieciom, które potrzebują kochających domów - nawet jeśli było to tymczasowe.

Maxine Young powiedziała, że ​​para napisała, że ​​byłaby gotowa przyjąć dwoje przybranych dzieci na raz, ale kiedy wezwanie zapytało, czy byliby skłonni przyjąć troje rodzeństwa, wszystkie poniżej 4 lat, od razu odpowiedziała, że ​​tak.

Popularne wiadomości teraz

Cezary Żak pokazał zdjęcie córki Zuzanny ze szpitala. Katarzyna Żak bardzo martwi się o jedno

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Najmodniejsze fryzury na lato, które odświeżą Wasz wygląd (zdjęcia)

Wnuczka umalowała 80-letnią babcię, a teraz babcia jest gwiazdą internetu

Opiekując się trojgiem rodzeństwa, para otrzymała kolejny telefon z pytaniem, czy przyjęliby młodszą siostrę dzieci, Elliot, która przywiozła ich łącznie do czwórki dzieci.

Wychowując czworo rodzeństwa, para zaszła w ciążę z synem Henrykiem, stosując inseminację wewnątrzmaciczną. Maxine Young powiedziała, że ​​przez około dwa lata starali się o dziecko i byli podekscytowani, kiedy urodził się w październiku 2018 roku.

To była siedmioosobowa rodzina, kiedy Youngs spotkała ich największą niespodziankę. Nie myśląc, że mogą mieć dzieci w sposób naturalny, Young dowiedziała się, że jest w ciąży. I to nie była zwykła ciąża - to były czworaczki.

W lipcu 2020 roku ich grupa pięciorga dzieci szybko stała się dziewięciorgiem dzieci z dodatkowymi czworaczkami: Silasem, Theo, Beckiem i Cecilią.

Rodzina Young oficjalnie adoptowała czwórkę przybranych dzieci - Aidena (8 lat), Parkera (5 lat), Connora (4 lata) i Elliota (3). Ich syn Henry ma teraz 2 lata, a ich czworaczki mają zaledwie 3 miesiące.

Maxine Young mówi, że upewnienie się, że każdemu dziecku jest wystarczająco dużo uwagi i czuje się wyjątkowo, gdy jest tak wielu w ich domu, jest wyzwaniem, ale mówi, że starsze dzieci uwielbiają pomagać dzieciom, a ich dynamika rodzinna jest pełna miłości.

„Nigdy nie czujesz, że w domu jest za mało miłości” - powiedziała. „Może i nie mają tej samej krwi, ale kochają się tak samo i wspaniale jest to zobaczyć”.
 
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem