Mimo tego, że nowoczesne technologie bardzo ułatwiają życie, żadna piosenka pobrana z internetu nie może zamienić kołysanki mamy.

Kołysanki zostały wymyślone nie tylko po to, aby dziecko jak najszybciej zasypiało, ale także z tego powodu, że akurat poprzez śpiew matka nawiązuje kontakt z dzieckiem. Aby czuć się bezpiecznie, dziecko musi słyszeć głos kochanej mamusi.

Niedawno do sieci trafiło wzruszające nagranie, na którym matka śpiewa kołysankę swoim bliźniakom. Ich reakcja jest rozbrajająca. Gdy tylko maluszki usłyszeli pierwsze nuty piosenki, natychmiast się uśmiechnęły, a jeden dzieciak nawet spróbował zaśpiewać razem z mamą. Zapewniamy Was, ze to nagranie wywoła szczery uśmiech na twarzy u każdego, kto go obejrzy.

Internauci zostawili wiele komentarzy pod tym nagraniem: „On śpiewa razem z mamą, a drugi uważnie ich słucha. Wzruszające nagranie, śpiewają z mamą, a ja się uśmiecham i się ciesze”, ”Płaczę ze wzruszenia. Co za cudowne dzieciaki! Mama również jest cudowna!”, „ Boże, co za cud! Jakie cudowne dzieci, oczy niczym oliwki, jakie oni są szczęśliwe, a mama ma taki serdeczny, delikatny głos. Rozpływam się w uśmiechu i absolutnie nie sposób się temu oprzeć”, „Cóż za wzruszające nagranie! Tak śpiewają aniołowie w niebie".

Popularne wiadomości teraz

Słodkie nagranie córki Joanny Krupy. Asha Leigh ma wspaniałą nianię

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu