W wychowaniu dobrego i zmotywowanego mężczyzny bardzo ważna jest jego więź z ojcem. W sieci często pojawiają się filmiki, na których tatusiowie wesoło spędzają czas ze swoimi dziećmi i wymyślają dla nich dobrą zabawę, natomiast ostatnio prawdziwym hitem sieci stał się filmik z małym sportowcem i jego ojcem.

Arat zakochał się w piłce nożnej niemalże od urodzenia, wiec jego ojciec Mohammad z chęcią gra z nim w piłkę i trenuje go każdego dnia. Filmiki z tym małym sportowcem uzyskują tysiące wyświetleń i komentarzy zachwyconych followersow, przecie nie każdy dorosły może pochwalić się taką sprawnością fizyczną, nie mówiąc już o małym dzieciaku.

Utalentowany chłopczyk
Utalentowany chłopczyk

Obecnie Arat mieszka w Anglii i uczęszcza do Liverpool Academy, gdzie utalentowane chłopaki stawiają pierwsze zawodowe kroki. W czasie pandemii szkoła zawiesiła zajęcia, więc obecnie Arat trenuje się głównie w domu. Chłopczyk przyznał, że bardzo tęskni za piłką nożną.

„To dobry przykład tego, jak ojciec może wspierać syna i budować jego przyszłość… Niech Bóg cię błogosławi”, „Myślę, że tata cieszy się z osiągnięć syna nawet bardziej niż sam Arat. Co za utalentowane i pracowite dziecko”, „Każde dziecko, aby odnieść sukces w życiu, potrzebuje wsparcia rodziców. Fajnie jest widzieć, jak bardzo ojciec jest oddany wychowaniu chłopca, i jak bardzo on go kocha 😃 ”- komentują fani.

Popularne wiadomości teraz

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Dorota Wellman i mężczyźni jej życia

Niewiarygodna historia kobiety, która zaadoptowała dziecko, które urodziło się uzależnione

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie wiedzą, czym jest zazdrość

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła