Chłopiec chciał sprawić przyjemność wszystkim uczennicom swojej szkoły i przygotował dla każdej dziewczyny kwiatek na walentynki.

Udało mu się podarować dziewczynom uśmiech i zdobyć dodatkowe punkty w ich oczach, ale prawdziwą bohaterką tego dnia była matka chłopca.

Ptak naruszył już pięć przepisów prawa, a teraz jest poszukiwany przez stróżów prawa

Jaymi Wooley, 16-letni uczeń z Axtell w Teksasie, podszedł do swojej matki Amy Gordon w przeddzień obchodów świętego Walentego i podzielił się swoimi planami złożyć życzenia walentynkowe każdej dziewczynie w szkole, aby każdą z nich docenić.

Facet postanowił to zrobić nie za pomocą tradycyjnych walentynek, ale bardziej romantycznie — dać każdej dziewczynie kwiatek.

W sumie w szkole Jaymiego jest 170 dziewcząt, zaczynając od szóstej do dwunastej klasy — tyle kwiatów planował kupić nastolatek. Ale był jeden problem – kwiaty były dość drogie i Wooley, jako uczeń, nie mógł sobie pozwolić na pracę, aby zgromadzić wystarczającą ilość pieniędzy na zrealizowanie swojego planu.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcie tych bezdomnych, którzy wzięli ślub 24 lata później, wzrusza do łez

Najbardziej nieprzystępne znaki zodiaku

Los człowieka: co może powiedzieć o nas miesiąc naszego urodzenia?

John Travolta ze łzami w oczach przytulił zmarłego syna i powiedział: „Wybacz mi, Jett”

Znaki zodiaku, które najbardziej wymagają uwagi

Jednak chłopiec bardzo chciał sprawić przyjemność dziewczynom , więc podszedł do osoby, która nigdy nie byłaby w stanie mu odmówić — swojej matki, i wyraził jej kategoryczne „Chcę”.

Amy nie tylko zgodziła się pomóc swojemu synowi, ale także była dumna z tego, że dorasta na tak mądrą osobę. Zamówiła wymaganą liczbę kwiatów, umieściła je w domu na podłodze w pokoju, zrobiła zdjęcia i udostępniła zdjęcie na Facebooku.

"Kiedy twój 16-letni syn mówi ci, że chce podarować jutro kwiatek każdej dziewczynie w szkole, aby poczuła się wyjątkowo, robisz to!!! Jestem dumna, że jestem mamą !!! 170 kwiatów !!!"

Następnego dnia radosny Jaymi obudził się wcześniej, niż zwykle, podjechał do głównego wejścia szkoły, zanim została otwarta, postawił kilka wiader z kwiatami przy drzwiach i zaczął wręczać po jednym każdej dziewczynie, która wchodziła do środka.

Uczennice były szczęśliwe z powodu tak nieoczekiwanego znaku uwagi i podziękowały chłopcu za jego romantyczne podejście do życia. Co prawda, Jaymi nie powiedział im, że zapłaciła za to jego matka.

Wpis dumnej mamy szybko stał się wirusowy — w ciągu trzech dni podzieliło się nim prawie pięć tysięcy osób, a kolejne 2,5 tysiąca umieściło lajki. Wielu komentatorów było zafascynowanych postępowaniem i wychowaniem chłopca.

Jesteś niesamowitą matką, wychowałaś tak wspaniałego syna. Byłam dziewczyną, która nigdy nie otrzymała kwiatów i dosłownie płakałam, czytając tę historię. Pozostań niesamowitą mamą. Wychowuj króla.

Nigdy nie otrzymałam niczego w Walentynki. To jeden z najpiękniejszych gestów, jakie kiedykolwiek widziałam. Jaymi robi to nie tylko dla tych dziewczyn, ale dla wszystkich na świecie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła