„Synu, nigdy nie buduj związku z wietrznymi kobietami”. One na pewno nie zmienią twojego życia na lepsze, chyba że wypełnią go swoją głupotą i wypaczonym podejściem do wszystkiego oraz wszystkich. Te kobiety nie są w stanie uczynić cię prawdziwym mężczyzną, ale z łatwością zmienią twoje życie na gorsze, ponadto one wypełnią twój umysł błędami – błędami dotyczącymi również innych kobiet. Bądź uważny i troskliwy, ale nie rozsypuj komplementów. Pamiętaj o tym, że musisz szanować wszystkie kobiety, jakiekolwiek one są, ponieważ jesteś przede wszystkim mężczyzną, czyli człowiekiem słów i czynów.

Naucz się brać odpowiedzialność za wszystko, co robisz: za swój biznes oraz wszystkie czyny. Uważnie rozważaj każdy swój ruch, nie pozwalaj sobie na frywolne i bezsensowne działania. Zdobądź doświadczenie, pędź do przodu i pamiętaj: każda porażka może uczynić cię silniejszym. Nie użalaj się nad sobą. Pomagaj ludziom, nie bądź samolubny i wtedy wszystkie dobre uczynki wrócą do Ciebie jak bumerang. Napełnij swoje serce i duszę tylko pozytywnymi emocjami. Nigdy się niczego nie bój – tak, możesz odczuwać strach, ale pracuj nad swoją siłą woli, by pokonać go. Bądź prawdziwym mężczyzną. Niech złe myśli nigdy nie przyćmią twój umysł.

Życiowe porady ojca
Życiowe porady ojca

Możesz być pewny, że kobieta, którą ty szczerze pokochasz, będzie bardzo podobna do Ciebie. Ona będzie mądra, siła oraz pewna siebie i drogi, którą ona wybrała.

Tak, ona może mieć blizny na sercu, ale akurat to doświadczenie zrobiło ją tak silną kobietą. Ona może mieć ostry język, ważniejsze jest, aby ona była szczera. Taka, która nigdy nie sprawi, że będziesz wątpić w jej uczucia. Zakochasz się od pierwszego wejrzenia, bo miłość rozpali się w jej oczach szalonym ogniem. Nie wycofuj się, zaufaj swojemu sercu – ono wskaże ci właściwą drogę.

Popularne wiadomości teraz

Ewa Minge całkowicie przefarbowała włosy! Od rudego koloru nie pozostało i śladu

Te dzieci stały się popularne ze względu na ich niezwykłą urodę

Najbardziej nieprzystępne znaki zodiaku

Los człowieka: co może powiedzieć o nas miesiąc naszego urodzenia?

Uwierz mi, ona też podświadomie czekała akurat na ciebie. Jej wygląd wyda ci się znajomy, jakbyś znał ja przez całe życie.

Czy spodobały się wam słowa ojca?

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła