"Kevin sam w domu" to jeden z najbardziej znanych i popularnych filmów w świecie. Jest on o tematyce Bożego Narodzenia. Historia małego Kevina, w roli głównej Macaulay Culkin, który przez pomyłkę rodziców został sam w domu i był zmuszony walczyć z dwoma niezbyt bystrymi rabusiami. Mały piękny chłopczyk, który podbił serca millionów. 

Kevin sam w domu

Jedną z najbardziej znanych scen w filmie to, kiedy jego matka dowiaduje się, że chłopiec został sam w domu. Przerażona Kate McCallister wykrzykuje imię chłopca i mdleje. Aktorka Catherine O'Hara po 28 latach postanowiłem powtórzyć tę scenę. Zabawne nagranie pojawiło się na jej Tik Tokie. Druga cześć filmu pojawiła się w 1992 roku. 

Zobacz filmik:

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak o największych przystojniaków 2020 roku. Każda z nas z pewnością ma swój typ urody faceta, który ją zachwyca. Jednak to nie stoi na przeszkodzie różnym serwisom i organizacjom, by robić swoje "rankingi". I tak serwis fillgap.news przygotował zestawienie oparte nie tylko na urodzie, ale także umięśnienia i sposobu bycia panów, którzy zasłużyli na miano "przyzstojniaków 2020". Więcej na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule. 

Popularne wiadomości teraz

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, żeby mieć kolejne dziecko. Ponadto bardzo się bałam, że mogę urodzić chorego maluszka

Joanna Krupa zamieściła kadr prosto z łóżka. Odważne zdjęcie modelki zachwyciło fanów

Jedno serce na dwóch: w Indiach urodziły się niezwykłe bliźniaki syjamskie (ZDJĘCIA)

Fotobank GettyImages

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach