19 listopada 1997 roku Bobby McCogee i jej mąż Kenny z Iowa trafili na pierwsze strony gazet. Para została pierwszymi znanymi rodzicami, którzy naraz urodzili siedmioro dzieci, z których każde przeżyło. Dzieci nazywały się Kenny Jr., Alexis, Natalie, Kelsey, Nathan, Brandon i Joel. Dzieci po urodzeniu ważyły ​​od 1,13 do 1,54 kg.

Para już wychowywała jedno dziecko, dziewczynkę Mikarellę. Natomiast zawze marzyli o powiększeniu swojej rodziny. Bobby McCogee przez długi czas nie mogła zajść w ciążę. Aż dopóki małżeństwo nie postanowiło skorzystać z metody in vitro. Po zabiegu stało się jasne, że wszystkie nasiona przeszczepionych zarodków zapuściły korzenie. Mimo rad lekarzy i wyrzutów otaczających ich osób małżonkowie, będąc wierzącymi, zdecydowali się jednak zostawić wszystkie dzieci.

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu. Bez swoich sztucznych rzęs wygląda całkiem inaczej

Po tym, jak dzieciaki pojawiły się na świat, wszyscy zaczęli pomagać wielkiej rodzinie. Otrzymali opiekę nad dziećmi, zapewniono im żywność przez rok, przedstawiono duży dom, kampera i niezliczoną ilość pieluch. Po jakimś czasie para zaczęła samodzielnie organizować swoje życie. Tylko sama jedzenie kosztowało około 400 dolarów. Kiedy dzieci stali dorosli, to zaczęli sami zarabiać swój pieniądz.

Popularne wiadomości teraz

Młody aktor „Klanu” nie żyje. Powód jego odejścia jest coraz większą zagadką

Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje ciało w stroju kąpielowym i zaskoczyła swoich fanów (FOTO)

Joanna Krupa opublikowała słodkie rodzinne zdjęcie męża i córki: "Mała dziewczynka tatusia"

 Oliwia Bieniuk obchodzi swoje urodziny. Z tej okazji pochwaliła się zdjęciem z chłopakiem

Do tej pory cała siódemka czuje się dobrze. Czterech z nich, Kelsey, Nathan, Natalie i Joel, studiują bezpłatnie na Uniwersytecie Hannibala Lagrange'a, podczas gdy Kenny i Alexis studiują w lokalnym college'u. Brandon dokonał wyboru na korzyść armii. Kenny marzy o pracy w budownictwie, Aleskis jest przyszłym nauczycielem. Wszystkie dzieci Kenny'ego i Bobba odeszły i według nich zaczęły się o nie martwić jeszcze bardziej. Muszą tylko przyzwyczaić się do tego, że dzieci dorosły.

View this post on Instagram

November 19, 1997. The world's first surviving set of septuplets are born to Kenny and Bobbi McCaughey in Des Moines, IA. Bobbi became pregnant with seven babies while under treatment for infertility. Four boys and three girls were born nine weeks premature. The McCaugheys were the recipients of many donations, including a house, a van, diapers, nanny services, clothes, and even full scholarships to any state university in Iowa upon the septuplets' graduation from high school. President Bill Clinton personally telephoned the McCaugheys to give his congratulations. Happy 20th birthday to Kenny, Alexis, Natalie, Kelsey, Nathan, Brandon and Joel! #McCaugheySeptuplets #septuplets #desmoines #iowa #90s #november19

A post shared by On This Day in the 90s (@onthisdayinthe90s) on

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.