Dla wszystkich tych, którzy myślą, że dzisiejsza młodziez jest bardzo zepsuta i tylko granie w gry czy social media im w głowie - jest dowód na to, że nie ma co generalizować, bowiem chodzą po tym świecie też bardzo ambitni i pomysłowi nastolatkowie, a ten 13-letni chłopak jest na to dowodem.

Nowa „Królowa Życia” brała udział w „Kuchennych Rewolucjach”. Sporo się zmieniła od tego czasu

Luke długo interesował się małymi i pojemnymi domkami jednocześnie. Sam zapragnął mieć taki na własność. Wiedział jednak, że aby zebrać potrzebne na niego materiały musi sam na to zapracować.

Luke

Zmotywowany chłopak nie zwlekał więc długo i zaczął pracować gdzie tylko się da. Kosił trawniki sąsiadom, pomagał im w zakupach czy sprzątaniu. Mieszkańcy chętnie zatrudniali Luke'a, widząc jak bardzo mu zależy na swoim projekcie, a co więcej - sami zaczęli się w niego angażować i ochoczo pomagali mu przy budowaniu domku.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Serialowa Doktor Quinn zachwyca swoim ciałem. W 69 lat wygląda mega pięknie!

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Skrzynecka nie wytrzymała i po występie Gosi Andrzejewicz pokazała „figę z makiem”. Padły odważne słowa

I tak Luke z pomocą życzliwych sąsiadów zdołał postawić swój wymarzony domek o powierzchni 8 m2 w niecałe półtora roku. Całość kosztowała go około 5500 zł, a wnętrze jego zawiera wszystko do przetrwania. Zobaczcie sami!

To się nazywa pomysłowość i determinacja!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com